1.338 rezultata
Komentar je napisan: 19. jul 2016. sa mobilne aplikacije

Letovali smo u Virginiji od 09 do 18 jula,prvi utisak je bio onako ne bas lep,medjutim za novce koje smo mi dali dobili smo ekstra hotel sa ekstra hranom.Preporucio bi ovaj hotel porodicama sa decom jer ima mnoštvo sadrzaja za njih od bazena,tobogana, igraonica i kojekakvih igrica.Hrana je ekstre ima i dosta i za svaciji ukus ja sam se licno odusevio sa kolacima ne zna se koji su bili lepsi.Restoran ja mali s obzirom da ima dosta ljudi ali nadje se mesta uvek.Kad dodjete u hotel gledajte da vam daju sobu koja gleda na bazen jer je tu centar zbivanja,restoran, kafic i dva bazena.Mi smo prvo dobili apartman malo dalje pa smo ga menjali za manju sobu.Sobe se cise svaki dan sem nedeljom, nije bas da je su ciste ali zadovaoljavaju.Sam kompleksi je velik i ima jos apartmane sa 4 zvezde koji su naravno skuplji i bolji ali koristite sav sadrzaj kopleksa i onaj sa tri i sa cetiri zvezde. Hotel nema svoju plazu nego 200 metara dalje neku gradsku koja je losa,samo jedan dan smo je na njoj kupali,mi smo isli na palzu od Edenrocka hotela koji je nekih 500 metara dalje i ekstra je. Kad dodjte na Rodos auto obavezno iznajmite da bih videli cari samog ostrva.Grad je daleko nekih 5 do 10 km oni kazi 5 medjutim to je do ulaska ali vi još do centra i samog starog grada imate jos par kilometara. Mozete autobusom koji vas vozi do samog centra i kosta 2 e po osobi.Sve u svemu za te pare dobijete solidan hotel i ekstra hranu.

Datum boravka: jul 2016.
15  Hvala korisniku vladimir v
Komentar je napisan: 8. mart 2020. sa mobilne aplikacije

Datum boravka: mart 2020.
Odgovor uprave:Odgovor je poslat: 9. mart 2020.

Komentar je napisan: 8. mart 2020. sa mobilne aplikacije

Datum boravka: septembar 2019.
Odgovor uprave:Odgovor je poslat: 9. mart 2020.

Komentar je napisan: 27. oktobar 2019.

Datum boravka: septembar 2019.
virginiarhodes, Διευθυντής objekta Virginia Family Resort, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 8. novembar 2019.

Komentar je napisan: 25. oktobar 2019. sa mobilne aplikacije

Datum boravka: oktobar 2019.
Tip putovanja: Putovao/la je sa prijateljima
Odgovor uprave:Odgovor je poslat: 13. mart 2020.