TripAdvisor
Postavi
Prijemno sanduče
Pretraži
1.059 rezultata
Komentar je napisan: 6. septembar 2018.

Upravo smo se vratili sa Rodosa gde smo boravili u hotelu Virginia i zadovoljni smo.

Hotel lepo izgleda, pogotovo noviji deo, koji ima 4*, ima baš lep, veliki bazen, igralište za decu, ok je i drugi deo hotela, koji ima 3*. U principu, nebitno je gde ste jer koristite sve iste sadržaje i isti je i glavni restoran, recepcija... Mi smo upatili studio, koji pripada delu sa 3*. Studio smo odabrali jer su oni smešteni dalje od bazena i igrališta pa je tu mirnije. Što nam je bilo najbitnije jer smo prošle godine imali loše iskustvo u jednom hotelu, previše je bilo bučno. Naš studio je bio na odličnom mestu, drugi sprat, sam kraj, znači mir i tišina, ništa se nije čulo, baš smo se odmorili, ako nekom znači broj je 421 :) Studio je bio ok, pristojan, u skladu sa zvaničnom kategorizacijom.

Hrana je bila uglavnom dobra, mislim, jeli smo i ukusniju, ali stvarno je bilo dosta izbora, uvek bi se našlo nešto lepo. Doručak je stvarno bio bez zamerke, ima svega. Ručak onako, ali nećete biti gladni sigurno. A večera isto bude super. Veliki je izbor tako da o hrani ne morate brinuti. E, sad, taj kao kasni doručak, to donesu u drugi restoran deo onog što je bilo posluženo za doručak, a ona užina, posle ručka, e, tu sam se baš razočarala jer sam očekivala da će peći neke pice, girose, pitice... a ono donesu nešto malo što ostane od ručka, uglavnom nismo jeli. Više je to neki pun pansion sa pićem, gazirani sokovi uglavnom. I super je to što stalno iznose novo, tj. dopunjuju, nema da se pojede nešto pa tako prazno da ostave već iznose dok god ljudi jedu, tj. dok traje taj obrok.

Svi su bili jako ljubazni, iskreno, ne pamtim gde sam videla takvu ljubaznost. Svaka čast osoblju, sve pohvale.

Što se plaže tiče, pribojavala sam se malo jer je oko 200m udaljena, čitala sam da je teško popeti se zbog uzbrdice, još mi sa detetom od 2 godine, ali stvarno nije bilo naporno i bliže je nego što sam mislila :) Lepa je plaža, čista, more nije bilo baš toplo (kasnije smo obilazili i videli šta je toplo more :) ) ali nije hladno,taman za nas, a za decu bi moglo malo samo toplije, barem po mom detetu sam videla da joj ne prija baš, nije mogla dugo da bude u vodi, dok na ostalim plažama nije izlazila iz vode.

Sve u svemu, mi smo baš zadovoljni hotelom, to je to kad se uporedi cena-kvalitet, realno je tu negde 3, 3 ipo zvezdice, mi bismo ga preporučili :) A Rodos nas je oduševio, tako da sve zajedno čista 10!

Datum boravka: avgust 2018.
Hvala korisniku viajeviajar
gmvirginia, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων objekta Virginia Family Resort, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 14. septembar 2018.

Dear Valued Guest,

First of all we would like to thank you for taking time to share on tripadvisor your fabulous comments regarding the team of our hotel, the food the pool area and the room. We are glad to read that our big effort and hard work have been rewarded. Overall, if we did no satisfy you in all terms we do apologise. However, we truly appreciate your feedback as it will assist us in becoming better.

We looking forward to welcome you in Virginia Hotel and offer you an even better holiday experience.

Very sincerely,
Customer Service Department

Komentar je napisan: 21. septembar 2017.

Hotel je lep ali osoblje krajnje neprofesionalno i lenjo.
Sef restorana izvesni met ako niste nemac ili britanac uvek ce vamdati losije mesto tako da ceteu sred lketa na 40° sedeti unutra i jestidok ponenute britance i nemce smesti na terasu.
Peskire menjaju na tri dana a postelkjnu na pet, medjutim toje samo u brosuri nama su peskirizamenjeni tek osmi dan a posteljina nijednom. Da ne pominjem da kupatilo i terasa nijednom nisu bili ocisceni za 10 /dana.

Datum boravka: septembar 2017.
2  Hvala korisniku VladanV47
gmvirginia, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων objekta Virginia Family Resort, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 22. septembar 2017.

Dear Valued Guest,
Thank you for choosing Virginia Hotel for your vacations. We are deeply sorry that we did not manage to fulfill your requirements.
Moreover, all staff has been trained to offer a high level of services and we are really sorry if there are some exceptions and we do apologise for any inconvenience related with the glasses, but we can’t accept that our staff is lazy, as they work very hard.
In addition, Housekeeping is opened to any comments and requirements during the stay of our clients and it is continuously checked for its services. So you could complain during your stay for any relevant inconvenience.
Once again, we would like to thank you for your comments posted and can only apologize for haven’t success to satisfy you in all aspects.

Respectfully,

Komentar je napisan: 6. jul 2017. sa mobilne aplikacije

Letujemo u Virginia family suites,odusevljeni smo,hotel je predivan ,imamo privatni bazen,sve je cisto,mnogo nam je lepo.Hrana je fantasticna,osoblje ljubazno ,more divno cisto,mirisu borovi ,preporucujemo svima ovaj hotel,sve pohvale menadzmentu hotela

Datum boravka: jul 2017.
3  Hvala korisniku 491jasminav
gmvirginia, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων objekta Virginia Family Resort, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 26. jul 2017.

Dear valued guest,

Thank you very much for sharing your 5* positive review on Tripadvisor! We are very happy you've had an enjoyable holiday and we hope to welcome you back again soon!

Warm regards,

Komentar je napisan: 4. jul 2017. sa mobilne aplikacije

Suprug i ja smo proveli odmor u ovom hotelu i proveli se nezaboravno. Dobili smo sobu koju smo rezervisali i platili apartman sa 4*, na prvom spratu sa pogledom na bazen i more. Soba je bila predivna higijena na zavidnom nivou velika terasa hotel je ceo klimstizovan. Hrana je sluzena u uzdvojenom restoranu za goste hotela sa 4*. Hrana je bila jednom recju odlicna i posebno bismo pohvalili glavog kuvara Arhagelosa i sefa restorana Aleksisa koji du bili jako ljubazni i predusetljivi. Hvala svom osoblju hotela koji su doprineli da nas odmor na Rododu ucine nezaboravnim

Datum boravka: jun 2017.
2  Hvala korisniku IvanM5422

Dear Ivan,

Thank you so much for your glowing review and comments about our team! We have shared your review with the rest of the team and we cannot wait to welcome you all again soon!

Warm regards,
Customer Service Department

Komentar je napisan: 19. maj 2017.

Hotel je na lepom mestu, mada mislim da je okolina malo zapustena.Plaza je solidna, more cisto i topla voda.Blizina centra grada Rodos omogucava cesce odlaske u gradradi razgledanja i kupovine.Grad Rodos posebno zanimljiv,i veomaziv. Puno je turistaLako se snalazi po gradu, i starom i novom delu.

Datum boravka: septembar 2016.
4  Hvala korisniku mirjanakr
gmvirginia, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων objekta Virginia Family Resort, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 27. maj 2017.

Dear valued guest,

We would like to express our sincere appreciation for taking the time to share your experience after your recent stay in Virginia Hotel. We are more than happy to read that we managed to meet the most ofyour expectations and that you enjoyed almost every aspect on property.

Please feel free to contact us directly so that we may assist you in planning your next stay, we woul love to repeat success!

Yours Faithfully,