Hotels.com
CheapTickets
Expedia.com
Orbitz.com
Prikaži svih 10 povoljnih ponuda
Cene pružaju naši partneri i one predstavljaju cene sobe po noćenju, uključujući sve poreze i naknade kojih su naši partneri svesni. Više detalja potražite od partnera.
Komentar je napisan: 18. jun 2017.

Bili smo u apartmanu u prizemlju, u dve sobe su po tri kreveta.Čisti se svaki dan, peškiri se menjaju na svaki treći dan. U predsoblju je frižider, šporetić sa dve ringle( kome treba godišnji odmor da se zagreje), kuvalo za vodu i ništa više. Nisam bila na gornjim spratovima ali u prizemlju je vlaga. Napolju je terasa na kojoj je sto sa 4 stolice ali nemate gde da stavite peškire da se suše ( kupila kanap za veš). Komarnika nema ali zato ima milion komaraca. Internet samo kod recepcije. Doručak je svakog dana isti, večera je bolja. Plaža ima kamenje na ulasku u vodu, posle je pesak i plićak. Nisam oduševljena jer ima potencijala i uz male korekcije bi bio odličan hotel. Osoblje je jako ljubazno, Jani posebno!

Datum boravka: jun 2017.
4  Hvala korisniku suncicam72
Komentar je napisan: 5. jun 2017.

плажа....ок
локација....одлична
соба......одлична
wi-fi ...голем проблем ,конекција само до рецепција...велат имало проблем од оператор ,
храна .....еднолична ,многу слаба
севкупно -мирно место пријатно за фамилијарен одмор ,,препопрака од мене

Datum boravka: jun 2017.
3  Hvala korisniku LjupcoB2
Komentar je napisan: 22. septembar 2016.

Hotel je ispunio sva naša očekivanja. Soba ogromna,sa pogledom na more. U sobi 4 kreveta i ako smo bili sa blizancima od po godinu dana. Ljubazno osoblje nam je obezbedilo i prenosni krevetac. Sobe se čiste svakog dana,posteljina i peškiri se menjaju na tri dana. Doručak je obiman i rasnovrstan,Večera je kvalitetna i veoma ukusna. Osoblje izuzetno ljubazno i spreno da u svakom trenutku izadje u susret.

Savet za sobu: Nasa soba je bila na drugom spratu,pogled na more je bio fascinantan.
Datum boravka: septembar 2016.
3  Hvala korisniku saale71
Komentar je napisan: 11. avgust 2016.

Hotel na plazi, za porodice sa malom decom. Dvoriste prepuno zelenila, lepo odrzavano. Prostrane sobe, kupatilo. Sobe se redovno ciste i peskiri menjaju. Hrana vrlo dobra. Ima i slatkisa. Izlaz na plazu iz dvorista. Plaza je mala i uzana. Prilaz u vodu kamenit. Za prijatan i miran odmor sa decom.

Datum boravka: jun 2016.
1  Hvala korisniku JelenaVoul
Komentar je napisan: 6. jul 2016.

Iskren da budem malo sam ocekivao ali za hotel sa dve zvezdice mnogo vise smoo dobili izlazili su nam u susret, hrana je bila fenomenalna i raznovrsna,sobe u nam cistili svaki dan dobijali posteljinu i peskire imali fen i klimu uracunatu u cenu.Zaista toplo preporucujem ovaj hotel za odmor i uzivanje.

Datum boravka: jun 2016.
8  Hvala korisniku VladimirV1290