“Prelep hotel”

Najbolje cene za period
Prijavljivanje dd.mm.gggg. Odjavljivanje dd.mm.gggg.
Cene su za 1 sobu, 2 odrasla(ih)
Prikaži cene
Uporedite najbolje cene sa najpopularnijih sajtova za putovanja
i još 1 sajt!
Alkyon Apartments & Villas Hotel
Rangiran na 2. mestu od 7 hotela u Ligiji
Ovaj komentar je preveden sa jezika Енглески. Prikaži original
Komentar je napisan: 27. jul 2014.

Ovo je odličan hotel na mirnoj lokaciji, ali blizu glavnog grada, Lefkade (Lefkada). Naš apartman je imao trpezariju opremljenu kuhinjicom i dva kreveta, kao i spavaću sobu sa bračnim krevetom. Vrata za terasu, kao i svi prozori, imaju mreže za komarce. Kupatilo je dovoljno veliko i vrlo čisto. Apartman se čistio, a peškiri menjani svakoga dana. Kada smo stigli, dobili smo korpu sa lokalnim proizvodima u znak dobrodošlice. Tasija (Tasia), vlasnica hotela, nam je dala mapu Lefkade i objasnila nam gde se nalaze najlepše plaže, gde možemo da jedemo ili da idemo u šoping. Bazen je vrlo čist, a pored njega se nalazi bar u kom možete kupiti pića i sladoled. Čak imaju i bicikla koje smo mi gotovo svakog jutra vozili pored plaže. Tasija, hvala ti na svemu i nadam se da ćemo se uskoro ponovo videti!

Komentar nabavljen u partnerstvu sa ovim hotelom
Hvala korisniku drag02
Ovaj komentar je subjektivno mišljenje TripAdvisor člana, a ne kompanije TripAdvisor LLC.Originalni jezik komentara je Енглески na www.tripadvisor.co.uk. Prikaži original
Napišite komentar

Datum boravka: avgusta 2017., putovao/la je sa porodicom
Hvala korisniku Marcel W

• Datum boravka: jula 2017., putovao/la je sa porodicom
Hvala korisniku Cec7452
Komentar je napisan: 6. avgust 2017.

Datum boravka: jula 2017.
Hvala korisniku annevraa
Možda će vam se dopasti i ovi hoteli...
Takođe razmislite o ovom smeštaju u Ligija i okolini
Na udaljenosti od 0.4 km
Ionion Star Hotel
Br. 34 od 76 u: Lefkada
102 komentara
Prikaži cene

Alkyon Apartments & Villas Hotel – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!

Dodatne informacije – Alkyon Apartments & Villas Hotel

Adresa: Ligija 311 00, Grčka
Lokacija: Grčka > Jonska ostrva > Lefkada > Ligija
Pogodnosti:
Bar/salonski kafe Besplatan brzi internet (WiFi) Besplatni parking Pogodno za decu/porodice Čajna kuhinja Apartmani Bazen Pristup za invalidska kolica
Stil hotela:
Rangiran na 2. mestu od 7 hotela u Ligiji
Raspon cena: 4.775 RSD - 11.938 RSD (Na osnovu prosečnih cena za standardnu sobu)
Broj soba: 16
Opcije rezervacije:
TripAdvisor je ponosan na partnerstvo sa Booking.com jer možete da pravite bezbedne rezervacije za Alkyon Apartments & Villas Hotel. Svakog meseca pomažemo milionima putnika da pronađu savršeni hotel za privatna i poslovna putovanja, uvek uz najbolje popuste i specijalne ponude.

Da li je ovo vaš profil na TripAdvisoru?