“Divno mesto za rucak”

Rangiran na 7. mestu od 13 Restorani u Vrboska
Opcije za ručavanje: doručak, otvoreno noću, rezervacije
Opcije za ručavanje: doručak, otvoreno noću, rezervacije
Komentar je napisan: 31. jul 2020. sa mobilne aplikacije

Ako zelite da probate cari ljubazno, ambijent pristojan, vlasnik Željko vrlo ljubazan i srdacan. Svaka preporuka!

Hvala korisniku bujke

Komentar je napisan: 18. avgust 2019.

Odlicna hrana, ljubazno osoblje vrlo ugodna atmosfera. Cijene prihvatljive. Čisto i uredno. Roštilj odličan.

Hvala korisniku lokoso
Komentar je napisan: 5. avgust 2019.

Ocjena 5
Ugodno,lijepo ,hrana ukusna ljubazno osoblje.Svako ljeto u Vrboskoj na godisnjem.Konobu LEM ne zaobilazim mjesto restorana predivno.
Preporuka svima.

Hvala korisniku NIRoko
Komentar je napisan: 20. maj 2019. sa mobilne aplikacije

Izvrsna usluga od strane konobara, bili su spremni da preporuce odlicnu i ukusnu hranu. Sve pohvale, osecali smo se magično dok smo boravili ovde.

Hvala korisniku Ivana M
Komentar je napisan: 29. april 2019. sa mobilne aplikacije

Odlicna,ukusna hrana i usluzno osoblje. Predivan mediteranski ugodjaj. Svakako posjetiti ovaj restoran. Sve pohvale

Hvala korisniku Mia G

Putnici koji su gledali informacije o mestu Konoba Lem gledali su i

Vrboska, Jelsa
Vrboska, Jelsa

Konoba Lem – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!