“Vrhunski riblji restoran”

Kuhinje: mediteranska, hrvatska
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, rezervacije
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, rezervacije
Komentar je napisan: 31. jul 2020. sa mobilne aplikacije

Vrhunsko mesto za posetiti ako ste u tom delu Hvara. Jeli smo jastoga, hlap, skoljke, skarpinu i na kraju divni kolac od narandze i rogaca. Odlicno vino, odlicna usluga. Svaka preporuka!

Hvala korisniku bujke

Komentar je napisan: 31. avgust 2018. sa mobilne aplikacije

Fantastična lokacija, super kuhinja i svaki put praznik za nepce. Rijetko gdje se može tako uživati u izvornoj dalmatinskoj recepturi. Toplo preporučujem......do slijedećeg vidjenja

Hvala korisniku Radmanovic B
Komentar je napisan: 18. jul 2019. sa mobilne aplikacije

Komentar je napisan: 5. jun 2019. sa mobilne aplikacije

Komentar je napisan: 26. maj 2019.

Putnici koji su gledali informacije o mestu Bonaca Vrboska gledali su i

Stari Grad, Ostrvo Hvar
Jelsa, Ostrvo Hvar

Bonaca Vrboska – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!