“Gđa.”

Restoran AMBAR , Rastoke , Slunj
Rangiran na 3. mestu od 12 Restorani u Slunj
Komentar je napisan: 7. avgust 2020. sa mobilne aplikacije

Obožavam svratiti u ovaj restorančić na putu za ZG... ukusna hrana, prekrasan ambijent, topla preporuka

Hvala korisniku MirelaZ1202

Komentar je napisan: 25. jul 2020.

Hrana, usluga super, ambijent predivan. Rekla je cura da je domaca vincina jako dobra. Preporuka svakom tko trazi mjesto za rucak/veceru u Slunju.

Hvala korisniku Dario c
Komentar je napisan: 19. jul 2020. sa mobilne aplikacije

Restoran je prekrasno uređen, prostran i ugodan. Hrana je ukusna i nije oskudna porcija. Omjer cijene i kvalitete 5/5.
Dosla bi ponovno.

Hvala korisniku irena1987_os
Komentar je napisan: 12. jun 2020. sa mobilne aplikacije

Odlicna hrana, odlican ambijent.... cijene su pristupacne, predivno uredeno i jakoooo ukusna hrana. Preporuka!

Datum posete: jun 2020.
Hvala korisniku 989ivaj
Komentar je napisan: 31. maj 2020. sa mobilne aplikacije

Predivno dvorište s natkritim stolovima, divan pažljivo uređen vrt i savršen pogled na Rastoke. Restoran je moderan , a i kuhinju su željeli učiniti drugačijom, super zamišljeno, ali su zaboravili da postoje i mali gosti koji bi možda pomfri ili pole umjesto pjenice od krumpira.. Nedostaje im fleksibilnosti, jelovnik za najmlađe, ili su to početničke greške jer u wc-u je i daskica za malene, no mi smo došli jesti. Taj dan izbor su bila samo dva jela, ostalo je nestalo.. iako je bila nedjelja mozda zbog korone nisu ocekivali guzvu, tako smo svi jeli 4 bifteka.. Hrana ukusna!

Datum posete: maj 2020.
Hvala korisniku kristina8d8r

Putnici koji su gledali informacije o mestu Restoran AMBAR , Rastoke , Slunj gledali su i

Slunj, Karlovac County

Restoran AMBAR , Rastoke , Slunj – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!