“Super ”

Restaurant Rastoke (Mirjana & Rastoke)
Rangiran na 6. mestu od 12 Restorani u Slunj
Kuhinje: centralnoevropska
Opis: Tradicija pripreme domaćih specijaliteta, očuvanje izvorne recepture, primjena isključivo domaćih ekološki čistih namirnica te naše bogato kuharsko iskustvo garancija su vrhunskih gurmanskih užitaka. Poznata lička janjetina, teletina ispod peke, jela od divljači, riblji i vegeterijanski specijaliteti zadovoljiti će i najprofinjenije nepce! Restoran s 250 sjedećih mjesta, bar s 50 stolica, sunčana terasa sa 150, te konferencijska sala s 40 mjesta iznad glavne sale, opremljena najnovijom tehnikom za seminare. Toplina blagih boja i cijelokupno drvenog interijera stvorit će opuštajuću i svečanu atmosferu za lijep provod i ugodno uživanje u zajedništvu. Potaknuti velikim interesom našim dragim gostima nudimo i mogućnost kupnje domaćih autohtonih proizvoda Like i Korduna kao što su dom.rakija, med, sirevi, suveniri, rukotvorine, narodne nošnje i ostalo na eko/etno-štandu izgrađenom u tradicionalnom stilu sa prodavačima u narodnim nošnjama našeg kraja koji se nalazi pored restorana.
Komentar je napisan: 14. novembar 2020. sa mobilne aplikacije

Usluga odlična, osoblje vrlo ljubazno. Pizza super, tijesto extra tanko i hrskavo. Kolači svježi i fini

Hvala korisniku analL6729IX

Komentar je napisan: 27. jul 2020.

Oduševio nas je profesionalizam restorana Mirjana rastoke. Sobe su vrlo prostrane i kvalitetno opremljene, posluga jela i pića je savršena, nenametljiva i pristupačna u svakom trenutku, O kvaliteti hrane ne treba trošiti puno riječi, jednostavno savršeno... Hvala Vam na gostoprimstvu i vidimo se opet....

Hvala korisniku E1244ACmarin_
Komentar je napisan: 15. jul 2020.

Narucila smo platu za dvije osobe. Teletina je bila presuha kao i krumpir, prasetina od jucer, janjetina žilava. Salata to nije mogla izvuci to sve. Lepinjice su jedino bile ok. Osoblje je super.
Sve je lijepo serviramo, ali kad otvoriš kutijicu bas je neugodno iznenadenje. Da ne pričam da nam muhe nisu dale mira. Zao mi je sto smo tu potrošili novce. Nije vrijedno toga.

Hvala korisniku N6984XKdj
Komentar je napisan: 4. jul 2017.

va dana za redom sam jeo kod vas u restoranu, jako sam razočaran kvalitetom hrane evo navest ću samo neke primjere grah 40kn - napravljena zaprška i unmutra ubačena konzerva graha rezultat bez boje okusa i mirisa pojeo nekoliko žlica vratio bez prigovora dobio žgaravicu. zagrebački svinjski 60kn - premali pre žiliavi i također bez boje okusa i mirisa vratio i odbio platiti. Ovo su dva vrlo jednostavna jela ko može pogrješit z grahom što veću količinu kiuhaš samo može bit bolji, a zagrebački teško da bum to zaboravio... uglavnom prolazim dosta često i moram reč da više neću stajatz da jede čak ću i druge upozorit da ne staju. nadam se da će te prilagodit te 4 zvjezdice hotela kuhinji jer ona ne zaslužje ni pola zvjezdice. što se tiće sobe nemam prigovora

Datum posete: jul 2017.
Hvala korisniku burka23
Komentar je napisan: 1. avgust 2019. sa mobilne aplikacije

Putnici koji su gledali informacije o mestu Restaurant Rastoke (Mirjana & Rastoke) gledali su i

Slunj, Karlovac County

Restaurant Rastoke (Mirjana & Rastoke) – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!