“Ogroman nesrazmjer ”
Komentar o hotelu Maskovica Han Restaurant

Maskovica Han Restaurant
Rangiran na 11. mestu od 23 Restorani u Pakostane
Komentar je napisan: 6. avgust 2020. sa mobilne aplikacije

Ogroman nesrazmjer između prekrasnog uređenja, solidne hrane i jako lošeg, neljubaznog i neprofesionalnog osoblja.

Hvala korisniku 165ivanu
627marketingm, General Manager objekta Maskovica Han Restaurant, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 10. avgust 2020.

Poštovani,
hvala na povratnim informacijama i dijeljenjem Vaših dojmova za vrijeme posjeta našem restoranu. Žao nam je zbog lošeg dojma kojeg smo ostavili na Vas a povratne informacije ćemo iskoristiti za poboljšanje naše usluge. Nadamo se imati priliku popraviti dojam kroz jedan Vaš budući posjet.

Komentar je napisan: 5. avgust 2020.

potpuno drugaciji dozivljaja mjesta i ponude, i ako zelite dozivjeti vrhunsku hranu, uslugu i ambijent ovo je mjesto za Vas ♥️

Hvala korisniku TihanaR11

Poštovana,
drago nam je što ste uživali u našem restoranu i imali jedan poseban doživljaj , što je poticaj nama da nastavimo oduševljavati goste. Srdačan pozdrav,

Komentar je napisan: 23. jul 2020.

Predivan restoran,ukusna tradicionalna hrana,vrhunska usluga,sve pohvale!Svakako se isplati posjetiti!

Hvala korisniku 865mirtak
627marketingm, General Manager objekta Maskovica Han Restaurant, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 24. jul 2020.

Hvala na posjeti i prenošenju lijepih dojmova!

Komentar je napisan: 26. novembar 2019.

Udala sam se prosle godine na ovoj lokaciji,organizacija je katastrofalna,hrana ocajna...
posluzen nam je jeftini sir i jeftini prsut,juha je imala okus kao da je iz vrecice,znaci uzasno je bilo.
Jedino sto je valjalo su bili konobari koji su se stvarno trudili.
Sto se tice cijene preskupo s obzirom na kvalitetu usluge.
Torta je bila stravicna,stavila sam sliku torte u prilog.
Da nisam platila unaprijed sigurno ne bi platila tu debakl veceru.
Znaci sramota.

Datum posete: decembar 2018.
1  Hvala korisniku Q3864RAanas
Komentar je napisan: 1. septembar 2019. sa mobilne aplikacije

Prekrasna hrana. Toliko okusa. Predivan ambijent. Super usluga. Jako jako lijepo. Vraćamo se već c treći put i svaki put jednako dobro.

Hvala korisniku Adrijana K

Putnici koji su gledali informacije o mestu Maskovica Han Restaurant gledali su i

Pakostane, Zadarska županija

Maskovica Han Restaurant – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!