“Izvrsno”

Rangiran na 2. mestu od 29 Restorani u Dugi Island
Kuhinje: mediteranska, hrvatska
Opcije za ručavanje: doručak, otvoreno noću, rezervacije
Opcije za ručavanje: doručak, otvoreno noću, rezervacije
Komentar je napisan: 6. avgust 2020.

Svaki puta se iznova oduševim pravim otočkim ambijentom, visokoprofesionalnom uslugom i kvalitetom jela koja se mogu kušati u ovoj konobi. Škampi na buzaru su jelo bogova i nizašta ne bih pristala da odem s Dugog otoka, a da ih nisam jela kod "Roka". Tome svakako doprinosi domaćinski odnos svih djelatnika kao i vlasnika, zbog kojeg se svaki gost osjeća dobrodošao i vażan. Svakako preporučam!

Hvala korisniku gordanak971

Komentar je napisan: 16. jul 2020. sa mobilne aplikacije

Bila sam jucer s frendicom u konobi Roko i mozemo obje potvrditi da je hobotnica bila izvanredna! Okus, tekstura, izgled su fantasticni. Otapala se u ustima! Odlicno zacinjena i pripremljena. Zajedno je pecena s domacim krumpirom koji je izvana imao koricu, a iznutra mekan i socan. Prefino! Vracamo se opet prvom prilikom :)

1  Hvala korisniku 945ivag
Komentar je napisan: 4. septembar 2019.

Prosječna konoba, ali s obzirom da smo na otoku, u skromnoj ugostiteljskoj ponudi valjda trebamo biti sretni.

Hvala korisniku ivoi747
Komentar je napisan: 4. avgust 2019. sa mobilne aplikacije

Odlična atmosfera u ugodnoj mirnoj lučuci. Hrana jako dobra. Personal ugodan i gazda koji sve prati i ima sve pod kontrolom. Preporučujem svima koji su na Dugom otoku. Mi smo jeli Škampe na buzaru i bili su odlični.

Hvala korisniku lvizintin
Komentar je napisan: 24. jun 2019. sa mobilne aplikacije

Putnici koji su gledali informacije o mestu Konoba Roko gledali su i

Dugi Island, Zadarska županija

Sali, Dugi Island

Konoba Roko – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!