“Odlivno osoblje i jos bolja hrana... ”
Komentar o hotelu Pizzeria Toni Vir

Pizzeria Toni Vir
Rangiran na 2. mestu od 28 Restorani u Vir
Komentar je napisan: 2. avgust 2020. sa mobilne aplikacije

Osoblje kulturno, profesionalno i brzo, hrana definitivno fantasticna, apsolutno sve pocevsi od pizze koja je najbolja na otoku sigurno pa preko mesnih i ribljih jela sve na vrhunskom nivou. Terasa koja je prakticki uz more upopunjuje osijecaj pravog odmora i uzivancije. Sve pohvale i topla preporuka.

Hvala korisniku alen_moss

Komentar je napisan: 30. jul 2020. sa mobilne aplikacije

lijep ambijent, osoblje ljubazno, cijene pristupaćne i hrana kvalitetna
.. sve pohvale
uz piceriju igraona za djecu + tranpolin

Hvala korisniku draganvir
Komentar je napisan: 18. septembar 2019. sa mobilne aplikacije

Najbolji restoran na otoku, odlična lokacija, ljubazno osoblje, odlična hrana. Velik izbor jela te je sve što smo probali bilo vrlo ukusno (pizza, lazanje).

Hvala korisniku 0601so
Komentar je napisan: 8. avgust 2018. sa mobilne aplikacije

Hrana i osoblje su fantasticni,ugodna atmosfera s daskom vjetra s plaze koja je udaljena 50 metara,svaka preporuka svakome gostu koji zeli doci!

Hvala korisniku ivanh612
Komentar je napisan: 27. avgust 2017. sa mobilne aplikacije

Reakcije na moju raniju ocijenu su me ponukale da ponovo provjerim. Mozda se nesto promjenilo?

Sve je po starom - nista novo. To je masina za uzimanje novaca. Lokacija Bogom darovana, ali osoblje, servis pogotovo hrana je jedna velika sala.
Jos uvijek se moze pojesti pristojna pizza za male novce, ostalo je sramota dijeliti u puckoj kuhinji.

Mislim da vlasnik (Nikica, ako on uopce vodi sve to) nije u stanju da kontrolise sve te silne konobare koji hodaju kao izgubljeni.
Na jelo smo cekali malo manje od 2 sata, probali, pozalili, platili i otisli u centar na burger... nema opravdanje, nije se desilo, to je standard.

Šteta!

Hvala korisniku farmazon

Putnici koji su gledali informacije o mestu Pizzeria Toni Vir gledali su i

Vir, Zadarska županija

Pizzeria Toni Vir – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!