“Best place!!”
Komentar o hotelu Kaleta Restaurant

Kaleta Restaurant
Rangiran na 1. mestu od 28 Restorani u Vir
Komentar je napisan: 1. avgust 2020.

Ukusna hrana po pristupačnim cijenama, brzo servirana. Vrlo ugodan ambijent i ljubazno osoblje.
Obavezno posjetiti.

Hvala korisniku 863marianan

Komentar je napisan: 23. jul 2020.

Savrsen ambijent, hrana savrsena, djelatnici i vise nego usluzni! Vracamo se opet svakako!
Sve pohvale!! ❤️

Hvala korisniku 371antonijak
Komentar je napisan: 19. jul 2020.

Sve što smo jeli je odlicno! Tesko je odabrati najbolje jelo jer je sve bilo zaista bez greske. Topla preporuka svima koji se nađu u blizini!

Hvala korisniku 282stellav
Komentar je napisan: 19. jul 2020.

Mesni uštipci, ćevapi i burgeri jedni od boljih u županiji!! Usluga na nivou, konobari ljubazni i nasmijani. Obavezno posjetiti!

Hvala korisniku Matea V
Komentar je napisan: 18. jul 2020.

Ovakav grill ni u Zagrebu nisam probao. Fakat ovakve kombinacije nisam probao, čevapi punjeni, dimljeni, neke ljute mučkalice, jako ljut zapečeni grah, taman po mojem ukusu.Ekstra restoran, obavezno posjetit !!!

Hvala korisniku zdravkod407

Putnici koji su gledali informacije o mestu Kaleta Restaurant gledali su i

Vir, Zadarska županija

Kaleta Restaurant – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!