“Kao kd kuce”
Komentar o hotelu Taverna Troulos

Taverna Troulos
Rangiran na 11. mestu od 20 Restorani u Trulosu
Kuhinje: grčka, Morska hrana, međunarodna, jela sa roštilja
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, doručak, rezervacije
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, doručak, rezervacije
Komentar je napisan: 31. jul 2020.

Taverna na samoj plazi,odlicna lokacija,ambijent,usluga i hrana.Ovo nam je 6.put na Skijatosu,volimo da se kupamo na plazi Trulos,ima prirodan hlad,borovinu.Kostas je odlican domacin,uvek nasmejan,gostoljubiv,hitar i spreman da pomogne i posavetuje.osoblje ljubazno.Hrana sveža i ukusna.Sardele su odlicne.Kuvana jela ukusna.Punjeni paradajz i paprika su fantasticni!!Tokom letovanja smo vise puta rucali ovde,jeli sladoled,pilikafu i caskali sa Kostom.Porodicni restoran za svaku preporuku!

Hvala korisniku JELLYSTEF

Komentar je napisan: danas sa mobilne aplikacije

Komentar je napisan: juče

Komentar je napisan: pre 2 dana sa mobilne aplikacije

Komentar je napisan: pre 2 dana sa mobilne aplikacije

Datum posete: septembar 2020.

Putnici koji su gledali informacije o mestu Taverna Troulos gledali su i

Taverna Troulos – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!