“Xxx”
Komentar o hotelu Graso

Graso
Rangiran na 1. mestu od 9 Restorani u Zabok
Komentar je napisan: 1. decembar 2020. sa mobilne aplikacije

Vrhunski restoran, ljubazno osoblje,i kvaliteta pripremljenog jela je savrsena... Uvijek mi je drago vratiti se u restoran Grašo

Datum posete: decembar 2020.
Hvala korisniku pelag0st

Komentar je napisan: 16. oktobar 2020. sa mobilne aplikacije

Ako se nalazite u blizini Zaboka definitivno morate navratiti u Grašu. Hrana je jako ukusna. Porcije su ogromne, osoblje je uljudno i uvijek nasmijano

Hvala korisniku Fiip_Skapin
Komentar je napisan: 7. jul 2020. sa mobilne aplikacije

Ambijent i osoblje prosječno. Kroz pitanja se primjeti da vas osoblje tjera da dođu novi gosti. Jako puno gostiju, preblizu stolovi, previse ljudi od jednom.

Hvala korisniku laurav098
Komentar je napisan: 18. januar 2020.

Na savijet jedne gospodje iz okolice Tuhelja odlucili smo se posjetiti restoran Grašo....
Prvog smo dana bili jako ugodno iznenadjeni kolicinama i kvalitetom hrane da smo odlucili posjetiti i drugog dana ...
Drugi je dan sljedilo odusevljenje dragi prijatelji znanci i svi ostali ako prolazite pokraj ovog restorana stanite i uvijerite se sami ovo je raj na zemlji u gurmanskom smislu...
I da ne zaboravim osoblje bi jako pohvalio a posebno gospodina JOSIP...
Pozdrav svima ekipa iz Istre....

Datum posete: januar 2020.
Hvala korisniku H2595SCantond
Komentar je napisan: 31. decembar 2019.

A što reći osim dati čistu 5 za sve: vrhunsku hranu i odličnu uslugu. Apsolutno za svaku pohvalu! Sve je bilo na visini!

Hvala korisniku Kbv74

Putnici koji su gledali informacije o mestu Graso gledali su i

Krapina, Krapina-Zagorje County
Oroslavje, Krapina-Zagorje County

Sveti Kriz Zacretje, Krapina-Zagorje County
Desinic, Krapina-Zagorje County

Graso – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!