“Obvezno posjetiti”
Komentar o hotelu Little Italy Pub

Little Italy Pub
Rangiran na 1. mestu od 8 Restorani u Daruvar

Nisam puno od recenzija, ali ovo me mjesto odusevilo pa moram objaviti. Od prekrasno uredene terase, glazbeni izbor je presavrsen, ljubazni i profesionalni konobari pa sve do izbora jela koje ce pokriti svaciji ukus i nece razocarati okusom u najlosijem slucaju. Uz to u ponudi je i rose vino koje se moze spariti s vecinom jela, a niposto vinoljupci ne bi trebali propustiti casu zutog muskata uz cokoladni suflee. Od ovog posljednjeg dvoje ne znam sto je veci grijeh propustiti. ‍♀️ Posebna pohvala za personalizirani inventar s imenom restorana te kvalitetu posluzivanja pica (npr. za narucen deci vina konobar donosi bocu do stola i toci pred gostom). Cijene su apsolutno prihvatljive, a uz jelo se posluzuju i vruce mini lepinje
Parking ✅

Datum posete: april 2021.
Hvala korisniku 822jasminap

Komentar je napisan: 22. novembar 2020.

Užasno jelo i posluga,ono što je slano preslano,osobno rizoto od piletine doslovno bez okusa,posluga neljubazna ma nikad više.

Hvala korisniku 90dubravkaz
Komentar je napisan: 19. jul 2020. sa mobilne aplikacije

Restoran se nalazi van centra grada na pomalo tajnovitom mjestu ali ga je vrijedno potraziti sve je super od osoblja do jelovnika
I svakako treba posjetit
Bravo napokon restoran u daruvaru sa dobrim izborom jela

1  Hvala korisniku audisports4
Komentar je napisan: 11. jul 2020.

Simpatičan mali restoran , hrana prefina.. ukusno jako ....od glavog jela do deserta ... osoblje savrseno simpatično i ljubazno .....definitivno za svaku preporuku ...ja sam iz Zg stigla preko preporuke i vratit cu se ponovno ....čista petica .....Matea

Hvala korisniku matea g
Komentar je napisan: 17. mart 2020.

Vrlo ugodan ambijent, odlične pizze, BBQ rebarca i fenomenalan tiramisu u čaši. Pistupačne cijene i ugodno osoblje. Svakako preporučam!

Datum posete: mart 2020.
Hvala korisniku 141viktorijaa

Putnici koji su gledali informacije o mestu Little Italy Pub gledali su i

Daruvar, Bjelovar-Bilogora County

Little Italy Pub – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!