“Zadovoljavajuce!”
Komentar o hotelu Restoran "KARAS"

Restoran "KARAS"
Rangiran na 2. mestu od 2 Restorani u Banostor
Komentar je napisan: 20. februar 2021.

Restoran na lepom mestu, sa pogledom na Dunav. Cisto i uredno. Bez zamerke.
Hrana odlicna. Riblja corba perfekcija! Iako je to individualno, neko voli zacinjenije, neko ne...Mi smo zaista bili zadovoljni sa corbom.
Pileci cevapi sa slaninom vrlo ukusni, pomfrit svez, kupus salata odlucna!
Zaista, bez zamerke.
Osoblje bi moglo malkice biti ljubaznije, ali ok. Mi smo iskusni sa posetama restoranima pa se ne damo lako preveslati.
Sve u svemu, preporuke za ovaj restoran!

Datum posete: februar 2021.
Hvala korisniku Sdragan-ns

Komentar je napisan: 9. mart 2020.

Ne mogu opisati naše razočaranje.Prvo nedovoljno osoblja,drugo smešteni u deo(terasa) gde nema grejanja pa je nekoliko gostiju sedelo u jaknama-kaputima a za riblju čorbu nemam odgovarajući izraz sem SRAMOTA.Zaključak je nikad više.

Datum posete: mart 2020.
Hvala korisniku Azaz1212
Komentar je napisan: 6. oktobar 2019.

Vise nego dobro mesto. Hrana ukusna, cena prosecna, osoblje uvek prijatno, pogled na Dunav prelep. Svaka preporuka.

Hvala korisniku Shone90
Komentar je napisan: 24. januar 2019.

Obrukao sam se pred prijateljima u ovom ruglu od nazovi restorana. Ni salatu neznaju da naprave, riba preslana prepecena, konobar bezobrazan a gazda jos gori!

Datum posete: decembar 2018.
Hvala korisniku BoskoObradovic
Komentar je napisan: 22. oktobar 2020. sa mobilne aplikacije

Putnici koji su gledali informacije o mestu Restoran "KARAS" gledali su i

Banostor, Vojvodina

Restoran "KARAS" – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!