“Neprijatno osoblje !”
Komentar o hotelu Tok bar

Tok bar
Rangiran na 3. mestu od 3 Restorani u Savski Venac
Komentar je napisan: 8. decembar 2019.

Obezbeđenje je bilo veoma neprijatno tokom naše posete. Nisu pustili prijateljici koja je kasnila, iako smo imali rezervisana mesta i za stolom je bilo manje ljudi nego nego što je dogovoreno. I nakon naše primedbe, osoblje je svalilo krivicu na nas.

Hvala korisniku Jelena B

Komentar je napisan: 13. avgust 2019. sa mobilne aplikacije

Braco ovaj Tok je najjace mesto u gradu nemojte mi oklevat svi paravac Savamala!! Ziveo mocni Tok!

Hvala korisniku fmarkovic
Komentar je napisan: 11. avgust 2019.

Strava žurke, vrhunsko osoblje i mnogo dobreee žurke! Cene su pristojne, atmosfera je super, a najbolje su mi žurke kada muziku puštaju Jelena i Marina! Vredi posetiti

Hvala korisniku Travel659529
Komentar je napisan: 29. decembar 2018.

Bio na doticnom mestu sinoc i jako se iznenadio neljubaznim ponasanjem osoblja za svih 20 minuta koliko sam izdrzao tu. Ni pice nisam popio na miru za sankom kako treba od konobara, koji su se jos i nasli pametni pa da guraju, teraju i zavode neki red, a mesto poluprazno. Sta bi bilo tek da je bilo puno, ako ikad uspe da se napuni... Povrh svega pri izlasku iz bara, na oci prijatelja i mene, sanker prosipa neku zestinu po nasim jaknama koje su visile zakacene sa strane bez ikakvog izvinjenja ili pokusaja da ocisti to sto je napravio. Vrlo neprofesionalno i krajnje bezobrazno ponasanje osoblja, s obzirom na lokaciju i izgled lokala.

Datum posete: decembar 2018.
Hvala korisniku pmladja
Komentar je napisan: 18. novembar 2018. sa mobilne aplikacije

Izuzetna atmosfera ,provod kako doliči ovom gradu fini neki ljudi, osoblje čista desetka ... vidimo se uskoro opet

Datum posete: novembar 2018.
Hvala korisniku srki1979

Putnici koji su gledali informacije o mestu Tok bar gledali su i

Tok bar – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!