“Kamenje u pasulju”
Komentar o hotelu Milicin konak

Rangiran na 2. mestu od 3 Restorani u Trsic
Komentar je napisan: 1. avgust 2020.

Katastrofa. Jedem pasulj, nesto mi zvecka po zubima. Sva sreca pa nisam progutao ili zub slobio zbog kamena. Pokazao konobaru koji je kamen uzeo kao da nista nije bilo. Nismo dobili ni izvinjenje a ne nesto drugo. Smrad svinca, prljav escajg, neljubazan konobar. Katastrofa put. Nikad vise u Milicin konak

Hvala korisniku Insajder

Komentar je napisan: 4. jul 2020.

U Trsic bih se iznova vracala samo zbog ovog restorana! Fantasticna sprska tradicionalna kuhinja, preukusni specijaliteti, vrhunski pripremljeni, odlicna usluga, pristupacne cene, ziva atmosfera. Mesto morate rezervisati unapred (najcesce) jer je restoran poznat po odlicnoj hrani i uvek je pun. Porucite jednu siniju i bice dovoljna za 3 osobe. Jedva cekam da se vratim ovde!!!

Hvala korisniku KatarinaKapor
Komentar je napisan: 18. jun 2020.

Ponovo zelim da odem na ovo mesto. Raj za dusu (naravno ako volis ovako nesto). Divno, uredno. Kuhinja domaca, ukusno. Smestaj takodje. Sve uredno, prijatno....lepo. Po meni, raj na zamlji.

Hvala korisniku Rodic-Ja
Komentar je napisan: 25. maj 2020. sa mobilne aplikacije

Mesto sa prelepim pogledom, odličnom kuhinjom i vrlo pristupačnim cenama. Dolazi se veoma lako, put u jednom delu nije asfaltiran ali je dobro utaban, bez problema za vožnju. Još jednom, odlično mesto za porodični obrok i odmor. Topla preporuka - pastrmka.

Datum posete: maj 2020.
Hvala korisniku 263vukp
Komentar je napisan: 9. oktobar 2019.

Odlicna hrana, ljubazno osoblje, prelep pogled! Put nije idealan, nije asfalt ali nema rupa! Sve najbolje!

Hvala korisniku ParadisoTara

Putnici koji su gledali informacije o mestu Milicin konak gledali su i

Milicin konak – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!