Cene povećali a uslovi gori.

Bio sam u 2019. godini dosta puta i stvarno nisam našao zamerke. Sinoć sam otišao posle nekoliko... pročitajte više

Komentar je napisan: 8. februar 2020.
Stefan K
Loznica, Srbija
Odlicno

Komentar je napisan: 27. septembar 2020.
Brankica977

Komentar je napisan: 27. septembar 2020.

Proveli smo 6 dana suprug i ja.spavali u apartmanu koji su oko 150 metara od bazena.nemamo zamerke na smeštaj. Uvek naravno može bolje ali sa obzirom na situaciju oko virusa korona ok je.u bazenima je voda super .osoblje ljubazno.radila je i sauna sve ostalo.ja obožavam toplu vodu tako da je meni to najbitnije a uvek će se naći zamerke ko cepidlači.koliko smo mi videli tih dana dosta je Beograđana koji dolaze.

Datum aktivnosti: septembar 2020.
Hvala korisniku Brankica977
Komentar je napisan: 29. jul 2020.

Najgore mesto mozda u Srbiji. Bazeni puni algi, hrana preskupa, odvratna, i porcije male. Ni slucajno nemojte da uzmete pljeskavice ili nesto sa rostilja jer je ono zrelo za sanitarnu. Vlasnik neljubazan, matori alkoholicar, ulaz realno preskup za ono sto nude. A na kraju slag na tortu 10 pasa lutalica koji reze na goste, grizu i odnose papuce i peskire. Zaobilazite u sirokom luku.

Datum aktivnosti: jun 2020.
Hvala korisniku Ringo246o
Komentar je napisan: 11. jul 2020.

Svaki put sve gore i zapustenije a skuplje. Bazen sa masazerima ne radi. Verovatno se zapatile neke bakterije. Izbegavajte

Datum aktivnosti: jul 2020.
Hvala korisniku Dzoni9
Komentar je napisan: 7. jun 2020.

Nazvao sam oko pola 2 i rezervisao sobu, prenoćište za 2 osobe rekao da ću doći posle 8, odmah su rekli da prenoćište košta 3500din a ulaz na bazen 600 dinara po osobi, u putu ka bogaticu pozivam ponovo da pitam dali im restoran radi, odgovor je bio da do pola 12 primimo porudžbine a do dvanaest radi restoran. Po dolasku plaćamo prenoćište i ulaz na bazen nekoj ženi koja nam daje neka 2 papirica pocepana nigde ne postoji nikakav račun niti mi traži bilo kakav dokumenat da bih znala ko će tu prespavati. Pitamo je ze restoran a ona kaže “neznam pitajte tamo” , u tom glavnom restoranu pitamo za jelo gde dobijamo odgovor ne radi kuhinja samo pice može da se popije probajte u onom drugom, a u drugom mogu pljeskavice ili neka pica koja stoji ko zna od kada. Naručujemo pljeskavicu i punjenu pljeskavicu toceno pivo i bravo ne gaziran sok, sto konobar računa u glavi i kaže 1030 dinara i opet nigde nema računa. Iskreno pljeskavica nije nizašta, ali sam jeo posto ništa drugo nema, posle toga uzimam još jedno tocena pivo koje mi je naplaćeno 250 dinara opet bez računa valjda je to ovde praksa čak sam obratio pažnju nigde ne postoji cenovnik sa cinama na vidno istaknutom mestu kao ni na stolovima. Znaci dno dna vrhunac dolazim u sobu a bojler nije upaljen ne mogu se ni istusirati daljinski od klime ne postoji u sobi jako sam razočaran. A o higijeni neću ništa pisati ostali su pisali.

Datum aktivnosti: jun 2020.
1  Hvala korisniku 436aleksandari
Komentar je napisan: 23. maj 2020.

Utisak je zaista divan,bazeni su odlični, usluga je besprekorna i krasi je velika ljubaznost , čist je ceo objekat i želim vam uspeh u daljem radu

Datum aktivnosti: maj 2020.
Hvala korisniku broj40