Komentar je napisan: 26. maj 2020. sa mobilne aplikacije

Pecenje nerealno dobro,usluga odlicna
Cak i pastrmka odlicna iako je pecenje prioritet
Sve pohvale ima i malo igraliste za decu sto je odlicno za roditelje deca su bezbedna i ne dosadjuju im posetite obavezno

Datum boravka: maj 2020.
Hvala korisniku o6o6196o
Komentar je napisan: 11. septembar 2019.

Nisam ljubitelj jagnjeceg pecenja ali moram priznati da sam ovde probala parce i dopalo mi se... vruce pecenje, dobra usluga i predivna priroda razlog su da posetite ovo mesto... poseduje mini igraliste za decu, daleko od gradske buke

Datum boravka: septembar 2019.
Hvala korisniku Ivana2803
Komentar je napisan: 31. mart 2019. sa mobilne aplikacije

Veoma dobra jagnjetina i bez obzira na kvalitet mislim da su cene malo prevelike kad se uzme u obzir da ostala hrana ne prati taj kvalitet pečenja, ali opet restoran je uvek pun pa eto opravdanja za visoke cene.

Datum boravka: mart 2019.
Hvala korisniku DonG1958