Proti Ammoudia Beach
Najbolja plaža istočnog Halkidikija!

Komentar je napisan: 11. jun 2019.
Aleksandar024
Subotica, Srbija

Komentar je napisan: 11. jun 2019.

Za nas je ovo bila najbolja u plaža u široj okolini. Mešavina krupnog peska i šljunka, u zavisnosti na koji deo plaže idete. Sama plaža nije velika a opet ima dovoljno mesta da primi veći broj ljudi jer je dosta široka. Najupečatljivija je svetlozelena boja vode koja ume da se zamuti kada popodne počne da duva vetar sa juga i pokrene talase. Ulaz u vodu je dosta nagao tako da već posle par metara ide preko glave. Nije preporučljivo za malu decu i neplivače. U pozadini plaže ima dosta prirodnog hlada a iza njega vodi put na još jednu skrivenu plažu za koju sam naknadno saznao...

Datum aktivnosti: jun 2019.
3  Hvala korisniku Aleksandar024
Komentar je napisan: 25. jul 2020. sa mobilne aplikacije

Datum aktivnosti: jul 2020.
Komentar je napisan: 24. avgust 2019.

Datum aktivnosti: avgust 2019.
Komentar je napisan: 12. avgust 2019. sa mobilne aplikacije

Datum aktivnosti: avgust 2019.
Komentar je napisan: 4. avgust 2019.

Datum aktivnosti: jul 2019.