“Vrhunska hrana i usluga! ”
Komentar o hotelu Croatian Kitchen

Croatian Kitchen
Rangiran na 5. mestu od 483 Restorani u Lingya
Komentar je napisan: 6. februar 2021. sa mobilne aplikacije

Sve je bilo savršeno, od ambijenta do hrane i pića ! Sve što smo naručili je bilo veoma ukusno! Puno preporuka za autentičnu kuhinju i prijatan doživljaj u gostima kod Saše i njegove supruge. Hvala još jednom!

Datum posete: februar 2021.
Hvala korisniku VojislavK16

Komentar je napisan: 22. novembar 2020.

edavno sam se doselio na Taiwan gdje radim kao nogometni trener u CPC FC. Nakon kraćeg boravka u Kaohsiungu od prijatelja ( lokalnih i stranaca) sam saznao za odlican hrvatski restoran na Taiwanu. Rekli su mi da je hrana odlicna te sam naravno morao otići probati!
Cim sam pogledao menu ostao sam oduševljen ponudom hrvatskih autohtonih jela ! Jedva sam dočekao probati kobasice, sarmu i čobanac, fenomenalan okus kao rucak kod bake na selu! A tek desert, fenomenalan kolač od sira!
Osoblje i usluga su bila jako, profesionalni, brzi i komunikativni, a ja sam od tada stalni gost!
Svakako preporucam svakome, izvorni okus hrvatske na dalekom istoku !!

2  Hvala korisniku Matijama11
Taiwankhaleesi, 業者 objekta Croatian Kitchen, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 8. decembar 2020.

Thank you a lot for this lovely review. Looking forward to seeing you again. Cheers

Komentar je napisan: 15. novembar 2020. sa mobilne aplikacije

Imav slushnato za restoranot vekje izvesno vreme ama so ogled na toa deka jas ziveam vo severniot del na Tajvan a restoranot e na jug nemav shansa da go posetam porano. Proshliov vikend so zenata reshivme da napravime mala proshetka na jug i morav da svratam do Hrvatskiov restoran. Hranata moram da ja pofalam poradi toa sto vkusot mnoooogu blisku do onoj nashiot na Balkan. Ne e lesno da najdes dobra balkanska hrana vo Tajvan. Sasha bese odlicen domakjin i e totalno za pofalba. Koj e ljubitel na balkanska hrana mora da go poseti restoranov.

2  Hvala korisniku agr0mc
Komentar je napisan: 29. septembar 2020.

Originalna Hrvatska hrana, čobanac je stvarno super, kobasice i ćevapi su isto tako jako dobri.

I za kraj kremšnita❤️❤️❤️

Preporučam svima koji žele probati originalnu Hrvatsku hranu!!!

Datum posete: septembar 2020.
2  Hvala korisniku janveb
Komentar je napisan: 27. jun 2020.

Sarma im je odlična, uvek me podseća na bakinu sarmu. Kobasica uz luk je isto odlična. Hvala Saša! :))

Datum posete: jun 2020.
3  Hvala korisniku 585markok

Putnici koji su gledali informacije o mestu Croatian Kitchen gledali su i

Croatian Kitchen – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!