“Vristi za novim osobljem”
Komentar o hotelu Restoran Lotika

Restoran Lotika
Rangiran na 2. mestu od 2 Restorani u Mokroj Gori
Komentar je napisan: 16. avgust 2017.

Prelepo mesto,prelep pogled izabrali smo da sednemo na terasi malo iznad rstorana i cekali bezuspesno da neko od osoblja dodje.Otisla sam jednom da pitam da li ce neko doci....pa drugi put...onda sam sama donela pice za nas sto koje smo na brzinu popili zato sto je nas voz vec morao dalje.
Podhitno osveziti osoblje mladjim kadrom.
Svi zajedno imaju 300 godina.Na pitanje gospodina koji kuva kafu i radi za sankom da li ima hladne kafe kaze nema.Ponovim da li ima hladna nes kafa kaze da.Sta je nes mozda caj?
Sporo...sporo...sporo
inace prelep pogled
Neznam cija je obaveza da prazni kante za smece da li pripada restoranu ili gradu kante prelivaju gore na vidikovcu a bilo je prepodne.

3  Hvala korisniku _ivanadonev

Komentar je napisan: 14. april 2019. sa mobilne aplikacije

Datum posete: april 2019.
Komentar je napisan: 22. oktobar 2017.

Datum posete: septembar 2017.
Komentar je napisan: 29. maj 2017.

Datum posete: maj 2017.
Komentar je napisan: 18. oktobar 2019. sa mobilne aplikacije

Putnici koji su gledali informacije o mestu Restoran Lotika gledali su i

Zlatibor, Centralna Srbija
Zlatibor, Centralna Srbija

Restoran Lotika – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!