Bravoooooo

Odličan provod u viskontiju, klopa, tišina, konobari uslužni Cure u prokletoj avliji superiška... pročitajte više

Komentar je napisan: 7. januar 2020.
draganab1969
Kragujevac, Srbija
СРПСКИ СВЕТИОНИК

Komentar je napisan: 23. novembar 2019.
Extraordinary536955

Komentar je napisan: 1. septembar 2020.

Sve je OK, kao što su i drugi napisali.
Restoran i konobari uslužni, 10 za njihovu ljubaznost.
Dao sam samo 2 poena jer mi smeta što je u svim objektima
u ponudi SAMO Nikšićko pivo.

Ej, pa u Srbiji smo. Ne bi trebali tako.

Datum aktivnosti: avgust 2020.
Hvala korisniku PherroP
Komentar je napisan: 7. januar 2020.

Odličan provod u viskontiju, klopa, tišina, konobari uslužni
Cure u prokletoj avliji superiška, muzika ok, kafica izvanredna, sokovi emirovi odlični
Bez zamerki
Žito fenomenalno

Datum aktivnosti: januar 2020.
Hvala korisniku draganab1969
Komentar je napisan: 23. novembar 2019.

Све као у бајци. Скупа с Каменградом и музејом геноцида у Старом Броду чини српски СВЕТИОНИК. Треба само да се још више повежу и сједине. Што пре отворити и гранични прелаз од Вишеграда ка Бајној Башти и спојити све то са Борикама код Рогатице. С Кремнима који нису далеко то је рајско острво у срцу Европе!

Datum aktivnosti: april 2019.
Hvala korisniku Extraordinary536955
Komentar je napisan: 13. oktobar 2019.

prelepo etno selo u tradicionalnom stilu , vrlo lepo urađeno i vrlo moderno. Svakako vredi videti i dočarati delove filmova našeg profesora Emira Kusturice, čija se kuća takođe nalazi u Drvengradu ...

Datum aktivnosti: jul 2019.
1  Hvala korisniku vesnaboba2004
Komentar je napisan: 4. septembar 2019.

Uopšte ne razumem zašto smo platili ulaznicu. Za 10 minuta se sve obiđe. Jeste pogled spektakulatan, ali takav pogled se može naći i u okolini.

Datum aktivnosti: septembar 2019.
Hvala korisniku tanjadjs