Preporučujem dolazak!

Najbolja vinarija u Srbiji ! Bili smo više puta i uvek smo bili zadovoljni uslugom. Hrana je... pročitajte više

Komentar je napisan: 22. februar 2021.
n0vakoviceva
Nešto novo i jedinstveno

Odlična vina u prelepom ambijentu, sa kog se pruža pogled na panoramu Negotina. Vinarija je "must... pročitajte više

Komentar je napisan: 16. februar 2021.
Nikola030

Komentar je napisan: 2. avgust 2020. sa mobilne aplikacije

Jedna savremena vinarija sa veoma kvalitetnim vinama. Kroz vinariju me provela jedna mlađa osoba koja mi pružila osnovne informacije o objektu. Nakon toga je usledila degustacija sa predivnim pogledom na grad.

Datum aktivnosti: avgust 2020.
2  Hvala korisniku DejanN21
Komentar je napisan: pre 6 dana

Datum aktivnosti: mart 2021.
Komentar je napisan: 11. februar 2021. sa mobilne aplikacije

Datum aktivnosti: februar 2021.
mataljvinarija, Public Relations Manager objekta Matalj Winery, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 12. februar 2021.

Komentar je napisan: 8. januar 2021.

Datum aktivnosti: decembar 2020.
mataljvinarija, Public Relations Manager objekta Matalj Winery, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 9. januar 2021.

Komentar je napisan: 18. oktobar 2020. sa mobilne aplikacije

Datum aktivnosti: oktobar 2020.
mataljvinarija, Public Relations Manager objekta Matalj Winery, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 20. oktobar 2020.