Vinarija Matalj vredna obilaska

Prelep ambijent,ljubazno osoblje i savrsena vina! Sve preporuke! Obavezno posetiti ovi divnu... pročitajte više

Komentar je napisan: pre 1 nedelju
Anjanjujork
Preporučujem dolazak!

Najbolja vinarija u Srbiji ! Bili smo više puta i uvek smo bili zadovoljni uslugom. Hrana je... pročitajte više

Komentar je napisan: 22. februar 2021.
n0vakoviceva

Komentar je napisan: 16. februar 2021.

Sve pohvale.....fenomelnalno.....sve pohvale.Od hrane ,osoblja,vina sve je za pohvalu.Prevazilazi standarde Srbije.

Datum aktivnosti: februar 2021.
Hvala korisniku lenalukavasa03
mataljvinarija, Public Relations Manager objekta Matalj Winery, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 17. februar 2021.

Dear

It was wonderful welcoming you to our winery! Thank you for outstanding review. We take great pride in the atmosphere we created for our guests, so it pleases us to hear you enjoyed our space, service, wine and food.
We can't wait to welcome you back!

Kind regards,
Zarija V.

Komentar je napisan: 15. februar 2021.

Prelepo mesto za uzivanje i degustaciju vrhunskih vina... Sa prelepim pogledom na grad i njihove vinograde...

Datum aktivnosti: februar 2021.
1  Hvala korisniku Roam65036p
mataljvinarija, Public Relations Manager objekta Matalj Winery, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 15. februar 2021.

Dear,

Thank you for sharing your experience at Matalj Winery. We couldn't be happier to hear that you had a wonderful time with us! We certainly can't wait to have you back at our winery!

Kind regards,
Zarija V.

Komentar je napisan: 2. avgust 2020. sa mobilne aplikacije

Jedna savremena vinarija sa veoma kvalitetnim vinama. Kroz vinariju me provela jedna mlađa osoba koja mi pružila osnovne informacije o objektu. Nakon toga je usledila degustacija sa predivnim pogledom na grad.

Datum aktivnosti: avgust 2020.
2  Hvala korisniku DejanN21
Komentar je napisan: pre 4 dana

Datum aktivnosti: april 2021.

Datum aktivnosti: mart 2021.
mataljvinarija, Public Relations Manager objekta Matalj Winery, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno pre 1 nedelju