Komentar je napisan: 17. septembar 2019.

Mi smo prezadovoljni cetvorokrevetnim apartmanom. Odlicna lokacija. Komarnici. Ogroman prostor. Kuhinja full. Posteljina i peškiri menjani svaki treći dan. Dvorište za dete. Oni divni domaćini. Pomogli pošto su nam ukrali tablice, odmah pozvali policiju i rešili smo papire i proceduru brzo. Na kraju smo od domaćina i poklon dobili- ogromnu količinu maslinki . domaćih.... što se lokacije tiče: odlična. Bluzu dobrih plaža i kratko peške do centra ribarskog naselja Cetvorokrevetni apartman više nego komotan.

Savet za sobu: birajte četvorokrevetni apartman zbog komocije i kuhinje sa radnom pločom
Datum boravka: septembar 2019.
1  Hvala korisniku ALEXpav83
Komentar je napisan: 24. avgust 2019.

Sve je bilo odlicno , od smestaja ,preko domacica , higijena na odlicnom nivou.
Odlicno , za svaku preporuku , studio u kome smo bili je dovoljno prostran za 4 osobe , verujem da bi bilo dobro i za 5 osoba ( da su manja deca )
ZA SVAKU POHVALU!!!

Savet za sobu: Sobe koje nisu do puta su odlicne , dobra hladovina i nema buke
Datum boravka: avgust 2019.
Hvala korisniku VladimirKomazec
Komentar je napisan: 2. jul 2019.

Prijatno mesto, sa jako pozitivnim osobljem, spremnim za pomoc u svakom trenutku. Jako blizu jedne od najlepsih plaza Halkidikija - Trani Ammouda-e. 10 minuta sporog hoda ili minut kolima. Posebno bih izdvojio deo sa rostiljem i velikom kuhinjom, koji je odvojen od apartmana u kojem postoji mogucnost pripreme hrane, bez da se ugrozavaju ostali stanari mirisima. Kada na to dodate i da ste smesteni u jednom ribarskom naselju gde svako jutro mozete povoljno naci jeftinu i kvalitetnu ribu (za 4-clanu porodicu do 15 eura se moze kupiti bas dosta ribe) onda je utisak jos pozitivniji. Dakle, za odnos cena-usluga jako pozitivan utisak, ukoliko se budemo vracali na Sitoniju, nas izbor u svakom trenutku. Utisak pojacavaju i ostali gosti, bez ikakvih tenzija i nesuglasica.

Datum boravka: jun 2019.
  • Tip putovanja: Putovao/la je sa porodicom
Hvala korisniku selasie
Komentar je napisan: 9. septembar 2017. sa mobilne aplikacije

Letujemo tu svake godine.Prelep smeštaj..predivne domaćice..majka Maria i ćerka Eleni učiniće sve da vaš odmor bude lep ..Čistoća soba vrhunska...Malo mirno mestašce u kom imamo sve sto nam je potrbno i više od toga...ponovo cemo se vratiti uvek...

Datum boravka: jul 2017.
4  Hvala korisniku 491milicar
Komentar je napisan: 3. septembar 2017.

Malo, mirno mesto. Za ljubitelje ribljih specijaliteta pun pogodak. Idealno za letovanje kolima. Blizu su najlepše plaže Sitonije: Kalogrija, Kovija, Lagomandra, Karidi... Sve u razmaku od 10km. Domaćini jako ljubazni. U dvorištu je snack-bar. Doručkom prezadovoljni. Veliki pozdrav za Mariju i Eleni. :)

Savet za sobu: Uzimati sobe preko puta magistrale!
Datum boravka: avgust 2017.
  • Tip putovanja: Putovao/la je sa porodicom
Hvala korisniku BrunoK1293