“Nije vredno vaseg vremena i novca”
Komentar o hotelu L'Arhawak

L'Arhawak
Rangiran na 22. mestu od 79 Restorani u Marigot
Komentar je napisan: 17. jun 2016.

U ovaj restoran usli smo vise zbog nasrtljivosti konobara nego zbog toga sto nas je vizuelno privukao prostor ili odusevio meni. U svakom slucaju, odlucili smo da im pruzimo sansu i pokajali se. Narucili smo dve pizze, Reina i Napolitana i iako obe kostaju po 12e, nisu opravdale tu cenu. Kora je bila do te mere prepecena i tanka da smo je jedva isekli nozem a kvalitet sastojaka koji su koristili poput sunke, nije bio zadovoljavajuci za restoran u centru grada. Mom decku je slanina na pizzi bila toliko ustinjena da bi je mozda jedino forenzicar primetio. Jedina pohvala koju imam je za ice tea jer prave domaci ledeni caj koji je odlicnog ukusa za 3e. Ostalo je zaista od prosecnog ka losijem,uz napomenu da ce vam konobar 10 puta prici u toku vecere i svakako vam narusiti mir i opustenu atmosferu. Izbegavajte!

Datum posete: jun 2016.
Hvala korisniku Turistkinja

Komentar je napisan: 25. januar 2021. sa mobilne aplikacije

Datum posete: januar 2021.
Komentar je napisan: 14. jun 2020.

Komentar je napisan: 22. mart 2020. sa mobilne aplikacije

Datum posete: mart 2020.
Komentar je napisan: 4. mart 2020.

Datum posete: mart 2020.

Putnici koji su gledali informacije o mestu L'Arhawak gledali su i

Marigot, Saint-Martin
Marigot, Saint-Martin

L'Arhawak – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!