“Hrana je jako ukusna,porcije ogromne!”
Komentar o hotelu Cafe & Restoran Rio

Cafe & Restoran Rio
Rangiran na 16. mestu od 30 Restorani u Kopaoniku
Komentar je napisan: 21. januar 2021. sa mobilne aplikacije

Hrana je jako dobra,porcije ogromne!Osoblje ljubazno!obavezno probati štapiće sa Belim lukom,preukusni su!

Datum posete: januar 2021.
Hvala korisniku IvanSss1967

Komentar je napisan: 21. januar 2021.

Svake godine smo na Kopaoniku vise puta,u Rio obavezno svratimo!Najbolji restoran na Kopaoniku,hrana je preukusnaaaa i porcije su ogromne!Obozavam ovaj restoran!

Datum posete: januar 2021.
Hvala korisniku Ivanovisad
Komentar je napisan: 5. novembar 2020.

Odlican restoran. Usluga je bila brza. Hrana kvalitetna i preukusna, velike porcije. Ljubazno osoblje. Restoran je mali, pa su stolovi preblizu. Izbor muzike mi se nije posebno dopao (muzika sa ex yu prostora, kao da sam usla u vremeplov). Ali sve u svemu, prijatan ambijent, hrana fenomenalna, cene normalne. Sve preporuke.

Hvala korisniku Jeca1234
Komentar je napisan: 22. avgust 2020. sa mobilne aplikacije

Restoran je inace ok. Hrana je ok, enterijer isto, meni standardan. Ali usluga je nestvarno spora, što definitivno nije krivica konobara, već vlasnika. Par zaposlenih više, i bila bi sasvim druga priča. Bez toga, slobodno preskočiti, osim ako baš baš ne znate šta bi ste sa slobodnim vremenom

1  Hvala korisniku Sinisa M
Komentar je napisan: 21. jul 2020.

Pasta sa 4 sira je bila odvratna, verovatno im je zagoreo sos. Osoblje nekulturno, narudžbinu smo čekali više od pola sata, a račun možda i duže.

Hvala korisniku VladanJo

Putnici koji su gledali informacije o mestu Cafe & Restoran Rio gledali su i

Kopaonik, Centralna Srbija

Cafe & Restoran Rio – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!