41 rezultat

Osoblje izuzetno ljubazno, sobe ok, može i bolje... Hrana ok.
Za buđenje dobijate lupanje ili bušenje pre 9 sati, isto tako i popodne radnici ne prestaju da lupaju i buše. Tako da ako želite da se odmorite ili da možda deca odspavaju nema šanse. Razočarenje veliko s`obzirom na cene!!!!

Datum boravka: decembar 2020.
Hvala korisniku Gost693
Komentar je napisan: 12. novembar 2020. sa mobilne aplikacije

На самом уласку у хотел осећате се топло и пријатно као у сопственом дому, изузетно љубазно особље, хотел чист, уредан и прелеп.
Собе су чисте, кревет преудобан
На располагању довољно пешкира, бадемантили чисти осећа се да су искувани због ситуације (нису мекани) али нема замерке. Ресторан леп, огроман избор хране на бази Шведског стола, и веома укусно. Спа центар се резервише, ако хоћете и првог дана да користите дан два раније закажите свој термин, Туш за кишом лудница. Спољни базен топао и лепо искуство за ноћно купање.
Цена и понуда више него коректно.
Видимо се сигурно поново
Препорука за породице са децом

Datum boravka: novembar 2020.
Hvala korisniku matvijenko
Komentar je napisan: 11. oktobar 2020. sa mobilne aplikacije

Savrsen hotel,vrhunska usluga! Sobe prostrane,uredne,savrseno ciste.Domacini su tu na svakom koraku,ljubazni i usluzni.Hrana neverovatni ukusna sa odlicnim izborom.Spa i bazeni odlicno organizovani.Sigurno cemo doci ponovo.

Datum boravka: oktobar 2020.
Hvala korisniku miloss15
Komentar je napisan: 7. oktobar 2020.

Hotel je odličan. Od lokacije, preko osoblja, čistoće, sadržaja hotela, hrane.
Nalazi se u neposrednoj blizini staza, odnosno na odličnoj lokaciji.
Spa centar sa odličnim sadržajem.
Izbor hrane za doručak i večeru - fantastičan.
Sve u svemu, hotel je za svaku preporuku.

Datum boravka: septembar 2020.
Hvala korisniku predragb
Komentar je napisan: 14. septembar 2020. sa mobilne aplikacije

Hotel u samom centru svih desavanja na Kopu, luksuzan, sobe prostrane i udobne, krevet je toliko udoban da nisam bolje spavala ne pamtim.
Liftovi su užasni, puno ljudi a malo funkcionalnih liftova za pojedine spratove.
Soba je topla, ali mi smo bili u sobi bez terase pa je to malo kvarilo utisak. Cena je proporcionalna lokaciji i sadržajima. Hrana je raznovrsna ali nije prilagođena deci (gurmanska hrana, jela sa različitim začinima itd). Osoblje korektno, pohvale za Mariju na recepciji ona je bila preljubazna prema nama. Spa se zakazuje (epidemioloska situacija) što je za mene veliki plus. Sve je čisto i dezinfikovano.
Maske su neophodne u javnim delovima hotela (opet veliki plus). Garaza se naplacuje 500din po danu i to sam saznala tek kad smo se odjavljivali, to je minus. Divni momci prilikom prijave su nam pokupili prtljag i odneli u sobu a nas auto parkirali.
Što se tiče bazena, svuda je preduboko pa nije prilagođeno deci i osobama koje moraju postepeno da uđu, voda unutrašnjeg je malo hladnija a spoljašnjeg je toplija. Sve u svemu, ko ima da plati tu cenu treba da ode sigurno će dobiti uslugu za taj novac.

Datum boravka: septembar 2020.
Hvala korisniku kristinajS311DE