Komentar je napisan: 9. jun 2020. sa mobilne aplikacije

Kao i uvek nasi prijatelji iz hotela Grand potrudili su se da nam boravak bude pravo zadovoljstvo.
Osoblje prefino,nasmejano,ljubazno.
Spa centar cist,uredan,bez guzve.
Bogata ponuda za dorucak.
Grand je uvek bio i ostace Grand koji postavlja standarde.
Vidimo se opet za manje od mesec dana.
Posebno se zahvaljujemo Aleksandru sa recepcije zna on zbog cega :-)

Datum boravka: jun 2020.
Hvala korisniku labacar
Sales_team_MK, Menadžer za odnose sa gostima objekta Grand Hotel & Spa, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 12. jun 2020.

Dragi Vuče, hvala vam na vremenu izdvojenom da ostavite recenziju. Drago nam je da ste uživali i da smo zadovoljili vaše kriterijume i želje. Mislimo o potrebama naših gostiju i trudimo se da im maksimalno ugodimo i zato je uvek lepo čuti pohvale poput vaše. Radujemo se vašem ponovnom dolasku i biće nam izuzetna čast da vas opet ugostimo!
Grand Hotel & Spa

Komentar je napisan: 7. jun 2020.

Ovo je moj prvi dolazak na Kopaonik nakon 20 i vise godina.Prijatelji su mi preporucili hotel i zaista se nisam razocarao.Dobio sam vecu sobu od onr koji sam platio, osoblje recepcije je biko krajnje ljubazno.Od mladica sam dobio sve potrebne informacije, kasnije sam video da su uglavnom stariji ljudi zaposleni na recepciji.Gospodin koji mi je pomogao oko stvari je bio takodje ljubazan i preporucio mi je neje restorane u okolini.Spa je fantastican, oarno kuoatilo jedino nije bilo u funkciji, otvoreni bazen se otvarao i ore vremena,Tako da sve pohvale za njih.Jedina zamarka mi je osoblhe F&B.Naime.Prvo vece sam se odlucio ta pansionsku veceru, ali bas nisam bio zadovolhan glavnim jelom.Pikeci bataci su bili prepeceni i veoma suvi, pa je tesko moglo da se jede.Narednog dana sam u Baru kod Receocije vecerao Pizzu koja je bika izvrsna, a konobar veoma ljubazan i profesionalan.Najvece razocaranje mi je dorucak.Zbog ove situacije oko Korone verovatno u hotelu nije bilo Bife-a, vec je bio posluzivan ala cart dorucak.Porcije su zaista bile prevelike, oa sam narednog dna nagkasavao koliko cega zelim, da se ne bu bacala hrana.Tog prvog dana nisam mogao i nesto slatko, jer sam se zaista fino i dobro naruckao.Madjutim, narednog dana sam porucio manje, da bi imao mesta za palacinke, koje na zalost nisam dobio, jer je devojka koja je radika zaboravila da mi ih donese.Bio sam uporan i cekao, ali kako je proslo vise od 45 minuta.Odustao sam, jer vise devojku nisam ni video u restoranu.Danas se situacija ponovila, ovoga puta je u pitanju bio njen kolega.Smatram da je osoblhe u restoranu opzstenihem jer nemaju bas pun kapacitet hotela, ali ako se bude pivecavao broj gostiju...Verujem da ce krenuti zalbe, oa ce se uozbiljiti.Sutra cu svakako naglasitu da mi odmah sve donesu kako ne bi zabiravili palacinke, kao oredhodna dva dana.

Savet za sobu: Odaberite A blok.To je najnovije izgradjen deo
Datum boravka: jun 2020.
Hvala korisniku KleinerDule
Komentar je napisan: 14. februar 2020.

Najbolja lokacija na Kopaoniku, hotel pravljen sa ukusom, prelep, topao otvoren bazen na suncu, odlična kafa u kafeu hotela, profesionalno osoblje, veliki izbor pansionskih jela, sa Grandom nema greške!

Datum boravka: jun 2019.
Tip putovanja: Putovao/la je poslovno
Hvala korisniku Bibojana
Sales_team_MK, Menadžer za odnose sa javnošću objekta Grand Hotel & Spa, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 25. februar 2020.

Draga Bibojana, hvala vam na pozitivnom komentaru i na svim pohvalama. Drago nam je da ste prepoznali naš trud i da smo zadovoljili vaše kriterijume. Radujemo se da vas opet ugostimo.
Grand Hotel & Spa

Komentar je napisan: 14. februar 2020.

Već nekoliko godina porodično dolazimo na Kopaonik i samo u hotel Grand. Od ulaska u hotel sve je baš kako i treba da bude u jednom ozbiljnom hotelu. Osoblje je veoma ljubazno, smeštaj kvalitetan, a kuhinja odlična. Dolazimo ponovo, svakako.

Datum boravka: septembar 2019.
Hvala korisniku dorcol1977

Poštovani, izuzetno nam je drago da vam se naš hotel dopada i hvala vam na poverenju koje ste nam ukazali. Biće nam izuzetna čast da vas opet ugostimo.
Grand Hotel & Spa

Komentar je napisan: 6. februar 2020.

Sobe velike, preudobne, čiste! Hrana odlična, mada sam ovoga puta kolače radije zamenila voćem. Meni je najveći doživljaj bio kupanje u otvorenom bazenu u predvečernjim satima dok se ljudi šetaju u zimskim jaknama, kao i čekanje izlaska sunca na Pančiću - neverovatan doživljaj! Ovaj hotel je odličan izbor kako za porodice sa decom, tako i za parove, ali i za poslovne prilike. Lokacija je fenomenalna, pa kad raspolažete i sa sasvim malo vremena imate mogućnost da kvalitetno potrošite to vreme. Kuglana je odličan izbor za kolektivno druženje i zabavu u večernjim satima..Ako odlučite da budete gost hotela Grand, sigurno nečete pogrešiti.

Savet za sobu: Sada dok su u toku radovi na izgradnji novog hotela tik uz Grand, mirnije su sobe sa pogledom na otvoren bazen hotela Grand.
Datum boravka: oktobar 2019.
  • Tip putovanja: Putovao/la je poslovno
Hvala korisniku FrequentFlier699856

Poštovana, hvala vam na vremenu izdvojenom da ostavite recenziju. Drago nam je da smo zadovoljili vaše kriterijume i želje i drago nam je da smo doprineli stvaranju uspomena koje ostaju za ceo život. Brinemo o detaljima i trudimo se da našim gostima maksimalno ugodimo. Hvala vam što to prepoznajete. Biće nam čast da vas opet ugostimo.