Komentar je napisan: 16. oktobar 2020. sa mobilne aplikacije

Septembar na Kopaoniku je predivan, posebno ako se odlučite za hotel Grand. Osoblje je preljubazno, hrana odlična, higijena na visokom nivou, posebno bih izdvojila spoljašnji bazen... Jednostavno rečeno, sve je bilo odlično! Za svaku preporuku, nadam se da se vidimo ponovo uskoro!

Datum boravka: septembar 2020.
Hvala korisniku Jgajinov
Marko Keserovic, Prodaja objekta Grand Hotel & Spa, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno pre 3 nedelje

Poštovani, hvala vam na vremenu izdvojenom da ostavite recenziju. Drago nam je da ste uživali i da smo zadovoljili vaše kriterijume i želje. Hvala vam na poverenju i biće nam izuzetna čast da vas opet ugostimo.
Grand Hotel & Spa

Komentar je napisan: 15. oktobar 2020.

Postovani,
Hteo bih ovim putem da se zahvalim na prijatnom i prelepom boravku u hotelu.
Takodje bih se zahvalio ljubaznom osoblju, posebno konobaru Darku Micic koji nas je posluzivao tokom vecere. Nadam se, da cemo se uskoro ponovo videti i imati prelepu saradnju i prijatan odmor.

Datum boravka: septembar 2020.
  • Tip putovanja: Putovao/la je sa partnerom
Komentar je dobijen u partnerstvu sa ovim hotelom
Hvala korisniku zoranmilic
Marko Keserovic, Prodaja objekta Grand Hotel & Spa, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 16. oktobar 2020.

Dragi Zorane, hvala vam na vremenu izdvojenom da ostavite recenziju. Drago nam je da ste uživali i da smo zadovoljili vaše kriterijume i želje. Posebno vam se zahvaljujemo na pohvalama na račun našeg osoblja. Hvala vam na poverenju i biće nam izuzetna čast da vas opet ugostimo.

Komentar je napisan: 1. septembar 2020. sa mobilne aplikacije

Definitivno najbolji hotel u Srbiji koji sam posetio. Ljubazno osoblje, uvek dostupno, preudobne sobe. Higijena na vrhunskom nivou. Bilo je zadovoljstvo biti gost u hotel Grand i jedva čekamo da se vratimo. Boravak u spa centru je bilo pravo iskustvo, sa odličnim sadržajima.

Hvala korisniku Filip618

Dragi Filipe, hvala vam na pozitivnom komentaru. Mislimo o potrebama naših gostiju i trudimo se da im maksimalno ugodimo, drago nam je da ste uživali. Na našu SPA oazu smo posebno ponosi i drago nam je da smo ispunili vaša očekivanja. Biće nam zadovoljstvo da vas opet ugostimo.

Grand Hotel & Spa

Komentar je napisan: 1. septembar 2020.

Utisci su sjajni, usluga u hotelu je besprekorna, osoblje je preljubazno i profesionalno. Uvedene su i ispoštovane sve neophodne mere opreza u vezi sa pandemijom. Posebno bih pohvalila Spa i welness centar u kojem je boravak pravo uživanje.

Hvala korisniku Unabla

Poštovani, hvala vam na pozitivnom komentaru. Mislimo o potrebama naših gostiju i trudimo se da im maksimalno ugodimo, drago nam je da ste uživali. Biće nam zadovoljstvo da vas opet ugostimo.

Grand Hotel & Spa

Komentar je napisan: 31. avgust 2020.

Poboljšati obaveštavanje i kordinisanje gosta, o kvalitetu smeštaja, da li je to A ili B deo, kakv soba ima pogled ili veličini, i uskladiti cenu sa tim. Takođe poboljšati kordinaciju između recepcije i službi koje organizuju aktivnosti iz paketa. U mom slučaju da ja nisam pitala i intervenisala. poziva ne bi bilo.
Takođe, poboljšati kvalitet i količinu hrane za večeru.

Komentar je dobijen u partnerstvu sa ovim hotelom
Hvala korisniku Odyssey34477581451