Komentar je napisan: 17. novembar 2020. sa mobilne aplikacije

Posetili smo ponovo nakon nekoliko godina nama drag hotel koji pamtim još pre 13 godina kada smo prvi put bili gosti.Od tada je u nekoliko navrata renoviran ali je zadržao šarm i duh koji ga krasi i ljubazno osoblje koje je u svakom trenutku raspoloženo da ispuni svaku želju gosta.Puno sadržaja za sve,za decu pogotovo.Hrana dobra,u skladu sa okolnostima.Soba lepa,krevet udoban.Dolazimo opet sledeće godine.

Datum boravka: novembar 2020.
Hvala korisniku PavleJelenaJovan
Marko Keserovic, Prodaja objekta Grand Hotel & Spa, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 18. novembar 2020.

Poštovani,

Hvala vam što ste posle toliko godina ponovo izabrali da vaš odmor provedete u našem hotelu. Drago nam je da smo opravdali vaše poverenje, brinemo o detaljima i trudimo se da našim gostima maksimalno ugodimo. Hvala vam što to prepoznajete. Nadamo se da ćemo se od sada češće viđati. Biće nam zadovoljstvo da vas opet ugostimo.
Grand Hotel & Spa

Komentar je napisan: 5. novembar 2020.

Hotel je kao lavirint, hodnici su hladni, a soba je fenomenalna (udobni kreveti; sobarica je svakog dana namestala krevete, menjala peškire i bade mantile, dodavala toalet papir itd.). Osoblje na recepciji je neopravdano ljubazno, dok su konobari u restoranu i aperitiv baru neopravdano hladni i neljubazni. Cene previsoke. Medjutim, iako nije bilo puno gostiju (period van sezone) oni su otvorili spoljašnji bazen samo zbog 1 gosta, tako da su tim potezom dobili 1000 pluseva.
Doručak može biti katastrofa a može biti i odličan, sve zavisi šta se poruči. Preporučujem uštipke, omlete, džem od šljiva, sireve, kajmak, domaće palačinke. Nikako ne preporučujem američke palačinke sa javorovim sirupom (niti je oblik palačinke, niti ima sirupa).
Hotel je izuzetno čist. Besplatne maske i dezinfekciona sredstva su bukvalno na svakom koraku.

Datum boravka: novembar 2020.
Hvala korisniku Jeca1234
Komentar je napisan: 2. novembar 2020.

Prvi utisak je infrastruktura objekta. Fantasticna povezanost barova, spa centra i ostalih dodatnih usluga. Zatim, izuzetno ljubazno i predusretljivo osoblje shodno trenutnoj epidemioloskoj situaciji. Cistoca soba je na najvisem nivou.

• Tip putovanja: Putovao/la je sa partnerom
Komentar je dobijen u partnerstvu sa ovim hotelom
Hvala korisniku pljakicfilip
Marko Keserovic, Prodaja objekta Grand Hotel & Spa, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 3. novembar 2020.

Poštovani Filipe,
Izuzetno nam je drago da vam se naš hotel dopada i hvala vam na poverenju koje ste nam ukazali. Biće nam izuzetna čast da vas opet ugostimo.
Grand Hotel & Spa

Komentar je napisan: 2. novembar 2020.

hotel je odličan,sve je na vrhunskom nivou,počev od sobe,čistoće,hrane,ljubaznog osoblja
Spa je takođe odličan,veliki unutrašnji bazen,koji bi doduše mogao da bude za neki stepen topliji,spoljašni bazen je odličan,s tim što bi moždao mogli malo ranije da ga otvore,pošto sada radi od 15 časova
sve u svemu, preopruke za boravak u ovom hotelu

Hvala korisniku jadrankaja

Poštovana, hvala vam na ukazanom poverenju. Radujemo se da vas opet ugostimo. Takođe, hvala vam na sugestiji, uzećemo je u obzir i radićemo na tome da to u budućnosti promenimo i prilagodimo potrebama naših gostiju.
Grand Hotel & Spa

Komentar je napisan: 27. oktobar 2020.

Bez komentara Hotel je bio hladan dorucak je bio katastrofa Stvarno Nisam se nadao da ovskav Hotel ima Tako los dorucak.zamislite u jeku sezone Kad je cena 300 evra a vi dobijete Ovo Za dorucak.aperitiv bar je bio Uredu I usluga Od konobara Po imenu Kosta.

• Tip putovanja: Putovao/la je sa partnerom
Komentar je dobijen u partnerstvu sa ovim hotelom