Expedia.com
Travelocity
Orbitz.com
Agoda.com
Prikaži svih 10 povoljnih ponuda
Cene pružaju naši partneri i one predstavljaju cene sobe po noćenju, uključujući sve poreze i naknade kojih su naši partneri svesni. Više detalja potražite od partnera.
271 rezultat
Komentar je napisan: 4. januar 2021.

Hotel je na ubedljivo najboljoj poziciji na Kopaoniku. Nudi sadrzaje koje niko drugi nema ni priblizno, savrsen primer vrhunske ponude i vrhunskog menadzmenta.
Usluga je besprekorno kvalitetna i profesionalna u svakom delu, od room servisa, restorana, bara, skijasnice...ponosna sto Srbiaj ima takav primer vrhunske ponude.

Datum boravka: decembar 2020.
Hvala korisniku npriskusniputnik123
Marko Keserovic, Prodaja objekta Grand Hotel & Spa, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno pre 3 nedelje

Poštovani, izuzetno nam je drago da vam se naš hotel dopada i hvala vam na poverenju koje ste nam ukazali. Biće nam izuzetna čast da vas opet ugostimo.

Komentar je napisan: 28. novembar 2020. sa mobilne aplikacije

Hotel se nalazi na savršenom mestu, sobe su lepe i udobne. Sve je čisto. Osoblje je divno, srdačno i profesionalno pre svega. Bazeni su super, spa pogotovo. Obavezno probajte masazu, fizioterapeut Tatjana (koja je mene masirala) me je odusevila.
Jedino šta mi se nije dopalo u hotelu je espresso kafa. Ali je zato rakija dobra!
Hrana je ukusna, raznovrsna, prelepo servirana. Obavezno probati potaž od praziluka....
Vidi se da se ulaže puno truda oko svega, zato i jeste za preporuku.

Datum boravka: novembar 2020.
Tip putovanja: Putovao/la je sa prijateljima
Hvala korisniku tatjanica77
Marko Keserovic, Prodaja objekta Grand Hotel & Spa, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 4. decembar 2020.

Poštovana, Hvala vam na pozitivnom komentaru. Mislimo o potrebama naših gostiju i trudimo se da im maksimalno ugodimo, drago nam je da ste uživali. Biće nam zadovoljstvo da vas opet ugostimo.
Grand Hotel & Spa

Komentar je napisan: 27. novembar 2020.

Mesto gde ste iznad oblaka! Uspomene koje slikate očima, dušom...ostaju zauvek.
Ne možete upoređivati sa drugim mestima jer se druga mesta upoređuju sa njim
Kopaonik i Grand neraskidiva veza koja traje..

Hvala!

• Tip putovanja: Putovao/la je poslovno
Komentar je dobijen u partnerstvu sa ovim hotelom
Hvala korisniku aleksandarbek

Dragi Aleksandre, hvala vam na divnom komentaru. Brinemo o detaljima i trudimo se da našim gostima maksimalno ugodimo. Hvala vam što to prepoznajete. Biće nam zadovoljstvo da vas opet ugostimo.
Grand Hotel & Spa

Komentar je napisan: 24. novembar 2020.

Ljubazno osoblje, udobna, komforna i cista soba s divnim pogledom, ukusna hrana i potpun ugodjaj u SPA centru, za mene je bilo vise nego dovoljno. Visok standard higijene imajuci u vidu epidemiolosku situaciju u zemlji, takodje je doprineo opustenom boravku. Radujem se ponovnom dolasku

Savet za sobu: Birajte pogled prema bazenu
  • Tip putovanja: Putovao/la je poslovno
Hvala korisniku Milena P
Marko Keserovic, Prodaja objekta Grand Hotel & Spa, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 26. novembar 2020.

Draga Milena, hvala vam na divnom komentaru. Brinemo o detaljima i trudimo se da našim gostima maksimalno ugodimo. Hvala vam što to prepoznajete. Biće nam zadovoljstvo da vas opet ugostimo.
Grand Hotel & Spa

Komentar je napisan: 21. novembar 2020.

Kvalitet hrane i pica mora drasticno da se poboljsa kao i usluga konobara. Mesto u SPA centru mora biti zagarantovano za goste hotela kao i parking a ne da se oko tih stvari borimo i stresiramo.
Zvucna izolacija u sobama ne postoji te je kvalitetno nocenje nemoguca misija, sto od susednih soba sto od ludila iz hodnika.

• Tip putovanja: Putovao/la je sa porodicom
Komentar je dobijen u partnerstvu sa ovim hotelom
Hvala korisniku dstan0jevic
Marko Keserovic, Sales objekta Grand Hotel & Spa, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 21. decembar 2020.

Poštovani,

Zahvaljujemo se na komentaru i utiscima koje ste podelili nakon svog boravka u hotelu Grand. Iako nam je žao što nismo ispunili Vaša očekivanja, napominjemo da je gostima dostupan kvalitetan izbor jela koja se pripremaju sveža i serviraju u skladu sa najvišim standardima higijene i bezbednosti u aktuelnim uslovima pandemije. Iz istih razloga, sadržaji spa & wellness centra dostupni su isključivo za goste hotela Grand i to uz prethodno zakazivenje termina, dok se između termina za goste vrši potpuna dezinfekcija prostora. Za goste hotela obezbeđen je parking i usluga parkiranja, te ćemo interno ispitati
navode o propustu u Vašem slučaju. Žao nam je što povratne informacije o Vašem boravku nismo dobili na licu mesta, kako bi imali prilike da Vam izađemo u susret sa svim zahtevima, uključujući i komforniju sobu ili apartman imajući u vidu veliki kapacitet i mogućnost da obezbedimo najbolje prema Vašim ličnim afinitetima.
U svakom slučaju, cenimo svaki komentar i iznešenu primedbu jer na taj način gradimo i težimo da obezbedimo isključivo vrhunsku uslugu u svim segmentima hotela. Nadamo se prilici da Vas ponovo ugostimo i pružimo iskustvo koje zavređuje svaki naš gost,

Srdačno,

MK Mountain Resort