Rezervišite po najnižoj ceni sa ovih sajtova
ZenHotels.com
Expedia.com
Hotels.com
Travelocity
Prikaži svih 9 povoljnih ponuda
Cene pružaju naši partneri i one predstavljaju cene sobe po noćenju, uključujući sve poreze i naknade kojih su naši partneri svesni. Više detalja potražite od partnera.
Komentar je napisan: 22. februar 2021. sa mobilne aplikacije

Za skijaše jako zgodna pozicija hotela, odmah do staze, sa rent opremom i stanicom za kupovinu ski pasa. Osoblje veoma ljubazno i stručno. Hrana na švedskom stolu kvalitetna i u sasvim dovoljnoj meri raznovrsna.
Lično nismo imali isto iskustvo i sa 'ala kard' obrokom , malo lošiji kvalitet u odnosu na bafet. Cena pića ( zajedno sa mini barom ) visoka ali verovatno opravdava svojom ekskluzivnom lokacijom. Bazeni su pomalo zastareli.
Superior soba mala ali udobna, moderna ,sa odličnim pogledom.
PS : DANIJEL MITIĆ je osoba koja je ostavila poseban utisak na nas, prosto zrači dobrom energijom i vidi se da voli svoj posao. Hvala ti, Danijele !

Datum boravka: februar 2021.
Hvala korisniku bojana021
Komentar je napisan: 28. januar 2021. sa mobilne aplikacije

Ovim putem zelimo da zahvalimo celokupnom osoblju hotela Grand koji su nam bili na raspolaganju 24h tokom naseg sedmodnevnog boravka.Prijatna atmosfera,ljubazno osoblje,odlicna hrana,ciste sobe...Hvala na gostoprimstvu i vidimo se opet.
Porodica Kuzmic

Hvala korisniku CzBgChicago
Marko Keserovic, Prodaja objekta Grand Hotel & Spa, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 3. februar 2021.

Poštovani, hvala vam na vremenu izdvojenom da ostavite recenziju. Drago nam je da ste uživali i da smo zadovoljili vaše kriterijume i želje. Hvala vam na poverenju i biće nam izuzetna čast da vas opet ugostimo.
Grand Hotel & Spa

Komentar je napisan: 28. januar 2021.

Kvalitet sobe obezbeđuje pun komfor, hrana izuzetnog kvaliteta i raznolika, animacija dece fantastična, spa centar pruža ugođaj na vrhunskom nivou. Blizina ovog hotela ski stazama je vema bitna. Poštuju se sve mere zaštite na visokom nivou. Uvek se osećam bezbedno, zadovoljno i srećno u Grad hotelu.

Savet za sobu: Sobe u novijem delu su prostranije
Hvala korisniku Skiputovanja

Poštovani, hvala vam na divnom komentaru i pohvalama. Brinemo o detaljima i trudimo se da našim gostima maksimalno ugodimo. Hvala vam što to prepoznajete. Biće nam zadovoljstvo da vas opet ugostimo.

Komentar je napisan: 11. januar 2021. sa mobilne aplikacije

Drugu godinu zaredom porodicno boravimo u hotelu Grand. Lokacija, smestaj, usluga, hrana,skijasnica, cistoca, parking, igraonica sa predivnim animatorima, spa centar...apsolutno sve savrseno i ne morate da razmisljate o bilo cemu osim o odmoru i skijanju.

Sve preporuke!

Hvala korisniku Vladimir_Sojic

Dragi Vladimire, Izuzetno nam je drago da vam se naš hotel dopada i hvala vam na poverenju koje ste nam ukazali. Biće nam izuzetna čast da vas opet ugostimo.
Grand Hotel & Spa

Komentar je napisan: 4. januar 2021.

Hotel je na ubedljivo najboljoj poziciji na Kopaoniku. Nudi sadrzaje koje niko drugi nema ni priblizno, savrsen primer vrhunske ponude i vrhunskog menadzmenta.
Usluga je besprekorno kvalitetna i profesionalna u svakom delu, od room servisa, restorana, bara, skijasnice...ponosna sto Srbiaj ima takav primer vrhunske ponude.

Datum boravka: decembar 2020.
Hvala korisniku npriskusniputnik123

Poštovani, izuzetno nam je drago da vam se naš hotel dopada i hvala vam na poverenju koje ste nam ukazali. Biće nam izuzetna čast da vas opet ugostimo.