Najniže cene boravka
eDreams
Booking.com
Orbitz.com
Prikaži svih 10 povoljnih ponuda
Cene pružaju naši partneri i one predstavljaju cene sobe po noćenju, uključujući sve poreze i naknade kojih su naši partneri svesni. Više detalja potražite od partnera.
Komentar je napisan: 10. februar 2019. sa mobilne aplikacije

Sve pohvale za ovaj hotel. Nismo našli ni jednu zamerku. Ljubazno osoblje, hrana raznovrsna, sveža, za svačiji ukus. Sobe čiste, kreveti udobni. Što je za nas najvažnije, sve je prilagođeno deci. Cista desetka od nas!

Datum boravka: januar 2019.
Hvala korisniku VanjaD99
DanijelaK154, Recepcija objekta Hotel Junior, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 11. februar 2019.

Poštovana Gospođo Vanja,

Zahvaljujem Vam u ime Hotel Junior Team što ste izabrali naš hotel za svoj odmor.

Pre svega, drago mi je što nosite lepe utiske iz Hotela Junior i što ste zadovoljni uslugom i osobljem Hotela.

Nadamo se da ćete ponovo biti naši gosti.

Srdačan pozdrav,
Danijela K.

Komentar je napisan: 31. maj 2018.

U podnozju planine, nebo - kad nije kisa - predivno plavo, divno zelenilo. Hotel veliki, najlepse sobe vidjene dosada, veoma lepe i prostrane, kao i predvorje hotela. Osoblje uobicajeno ljubazno, nista posebno. Hrana najvece razocarenje - stednja bas...

Savet za sobu: Ima raznih soba, od malih do apartmana koji imaju sve ,i kuhinjicu...Galama se podrazumeva jer je pun dece ili raznih drugih grupa.
Datum boravka: april 2018.
  • Tip putovanja: Putovao/la je poslovno
Hvala korisniku VeraS3378
Danijela K, Recepcija objekta Hotel Junior, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 2. jun 2018.

Postovana Gospodjo Vera,

Hvala Vam sto ste izdvojili vreme da napisete recenziju o Vasem iskustvu u Hotelu Junior.
Zahvaljujem Vam na lepim recima i sugestijama, nadam se da cete poneti jos lepse uspomene iz Hotela pri sledecem boravku.
Srdacan pozdrav,

Komentar je napisan: 17. februar 2018.

Divna priroda, odlično za malu decu. Hrana je odlična, sobe su čiste. Osoblje je ljubazno. Zadovoljni smo uslugom. Bili smo u periodu kada je najbolje za šetnje i druge aktivnosti.Sportski tereni su jako dobri.Blizina Kopaonika je velika prednost, mada u samom Brzeću ima puno divnih mesta. Preporučujem vodopad Jelovarnik.

Datum boravka: april 2017.
  • Tip putovanja: Putovao/la je sa porodicom
2  Hvala korisniku AnaR9288
Danijela K, Recepcija objekta Hotel Junior, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 19. februar 2018.

Postovana Gospodjo Ana,
Zahvaljujem Vam sto ste izdvojili vreme da nam napisete divnu recenziju. Drago mi je da Vam je boravak u nasem hotelu bio prijatan. Nadam se da cete ponovo biti nasi gosti. Srdacan pozdrav, Danijela K.

Komentar je napisan: 16. decembar 2017.

Hotel se nalazi u podnozju Kopaonika, renoviran je i podredjen potrebama organizovanih grupa. Poseduje sadrzaje za decu skolskog uzrasta, grupe sportista, sale za organizovanje seminara, sportske terene. Ima izuzetno prijatan lobi, i prostran restoran.

Datum boravka: novembar 2017.
  • Tip putovanja: Putovao/la je poslovno
1  Hvala korisniku Zlatan75Mitic
Aleksandra S, Reception objekta Hotel Junior, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 12. februar 2018.

Postovani Gospodine Mitic,
Zahvaljujemo Vam na ukazanom poverenju i nadamo se da cete ponovo biti nas gost. Drago nam je sto ste zadovoljni uslugama, kao i sadrzajima koje nudi Hotel Junior. Nadamo se da cete ponovo biti nasi gosti.
Srdacan pozdrav,

Komentar je napisan: 23. februar 2017. sa mobilne aplikacije

Posetila sam hotel zbog predavanja...Lepa sala u kojoj smo slušali i pogodna za seminare.Smešteni smo bili u veću sobu(dva kreveta i bračni).Grejanje je moglo biti malo bolje.Hrana je bila pristojna .Sve je bilo sveže ,lepo servirano..Čisto je.U samom hotelu nisam primetila puno sadržaja za decu..,ali ih zato u okolini ima.Igralište za mališane,bicikli za malo starije..teren za fudbal sa vešt.travom..,lepa okolina za šetnju..

Datum boravka: mart 2016.
Tip putovanja: Putovao/la je poslovno
Hvala korisniku DanicaR87
Aleksandra S, Recepcija objekta Hotel Junior, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 13. februar 2018.

Poštovana Gosopđo Danice,
Drago mi je da ste uživali u svom boravku. Zahvaljujem Vam na recenziji koja će nam pomoći da pobošljamo usluge Hotela. Nadamo se da ćete ponovo biti naši gosti. Srdačan pozdrav.