Najniže cene boravka
Rezervišite po najnižoj ceni sa ovih sajtova
CheapTickets265 US$
Travelocity265 US$
Orbitz.com265 US$
Tripadvisor265 US$
eDreams
Booking.com
Prikaži svih 11 povoljnih ponuda
Cene pružaju naši partneri i one predstavljaju cene sobe po noćenju, uključujući sve poreze i naknade kojih su naši partneri svesni. Više detalja potražite od partnera.
Komentar je napisan: 22. februar 2021.

Jeste da je hotel 3 zvezdice ali ovakve cene nisam nigde video kod hotela ove klase i to jos u Brzeću. Jeste da im je dosla gondola do sela, ali ove cene u aperitiv baru su nenormalne, domaća kafa 180 dinara, pivo 300 dinara, porcija palačinki 450, strašno. Cena ski pasa za njihovu stazu od 300 metara 1500 dinara,smešno. I vazduh bi naplaćivali da mogu. U 20h te teraju u sobu kao da si u zatvoru, ok neka zatvore kafic u lobiju ali ako hocu da nastavim da sedim sam šta se to koga tiče i ako je 12 sati u noć. Hrana svaki dan ista, užas takodje,sve im je hladno. Sve u svemu, nikada više u Junior. Daleko ste vi od nekog razvijenijeg turizma!

Datum boravka: februar 2021.
Hvala korisniku Brzece
Aleksandra Stojakovic, Pružanje usluga gostima/služba recepcije objekta Hotel Junior, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno pre 4 nedelje

Poštovani Gospodine Ivane,

U ime Hotela Junior zahvaljujem Vam na izdvojenom vremenu kako bi nam napisali recenziju. Pre svega da Vas obavestim da su sve cene Hotela Junior jasne i na vidljivom mestu istaknute, tako da gosti mogu odlučiti da li žele da koriste naše usluge ili ne. Što se tiče Vašeg komentara, zadovoljstvo mi je da istaknem da je staza 400 metara duga i plava, veoma povoljna kako za početnike i decu, tako i za profesionalne skijaše. Zdravlje i bezbednost su nam na prvom mestu, i u skladu sa epidemiološkom situacijom u zemlji, uspostavili smo potrebne procedure kako bismo pre svega zaštitili Vaše zdravlje i kako biste u potpunosti uživali u Vašem odmoru. Usluga u našim restoranima je prilagođena trenutnoj situaciji i bezbednosnim protokolima, hranu spremaju vrhunski kuvari i prilagođena je kontinentalnom tipu ishrane. Žao nam je što nosite loše utiske iz Hotela Junior, nadamo se da ćete ipak ponovo biti naš gost kako bi iste ispravili. Srdačan pozdrav, Danijela

Komentar je napisan: 10. februar 2019. sa mobilne aplikacije

Sve pohvale za ovaj hotel. Nismo našli ni jednu zamerku. Ljubazno osoblje, hrana raznovrsna, sveža, za svačiji ukus. Sobe čiste, kreveti udobni. Što je za nas najvažnije, sve je prilagođeno deci. Cista desetka od nas!

Datum boravka: januar 2019.
Hvala korisniku VanjaD99
DanijelaK154, Recepcija objekta Hotel Junior, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 11. februar 2019.

Poštovana Gospođo Vanja,

Zahvaljujem Vam u ime Hotel Junior Team što ste izabrali naš hotel za svoj odmor.

Pre svega, drago mi je što nosite lepe utiske iz Hotela Junior i što ste zadovoljni uslugom i osobljem Hotela.

Nadamo se da ćete ponovo biti naši gosti.

Srdačan pozdrav,
Danijela K.

Komentar je napisan: 31. maj 2018.

U podnozju planine, nebo - kad nije kisa - predivno plavo, divno zelenilo. Hotel veliki, najlepse sobe vidjene dosada, veoma lepe i prostrane, kao i predvorje hotela. Osoblje uobicajeno ljubazno, nista posebno. Hrana najvece razocarenje - stednja bas...

Savet za sobu: Ima raznih soba, od malih do apartmana koji imaju sve ,i kuhinjicu...Galama se podrazumeva jer je pun dece ili raznih drugih grupa.
Datum boravka: april 2018.
  • Tip putovanja: Putovao/la je poslovno
Hvala korisniku VeraS3378
Danijela K, Recepcija objekta Hotel Junior, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 2. jun 2018.

Postovana Gospodjo Vera,

Hvala Vam sto ste izdvojili vreme da napisete recenziju o Vasem iskustvu u Hotelu Junior.
Zahvaljujem Vam na lepim recima i sugestijama, nadam se da cete poneti jos lepse uspomene iz Hotela pri sledecem boravku.
Srdacan pozdrav,

Komentar je napisan: 17. februar 2018.

Divna priroda, odlično za malu decu. Hrana je odlična, sobe su čiste. Osoblje je ljubazno. Zadovoljni smo uslugom. Bili smo u periodu kada je najbolje za šetnje i druge aktivnosti.Sportski tereni su jako dobri.Blizina Kopaonika je velika prednost, mada u samom Brzeću ima puno divnih mesta. Preporučujem vodopad Jelovarnik.

Datum boravka: april 2017.
  • Tip putovanja: Putovao/la je sa porodicom
2  Hvala korisniku AnaR9288
Danijela K, Recepcija objekta Hotel Junior, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 19. februar 2018.

Postovana Gospodjo Ana,
Zahvaljujem Vam sto ste izdvojili vreme da nam napisete divnu recenziju. Drago mi je da Vam je boravak u nasem hotelu bio prijatan. Nadam se da cete ponovo biti nasi gosti. Srdacan pozdrav, Danijela K.

Komentar je napisan: 16. decembar 2017.

Hotel se nalazi u podnozju Kopaonika, renoviran je i podredjen potrebama organizovanih grupa. Poseduje sadrzaje za decu skolskog uzrasta, grupe sportista, sale za organizovanje seminara, sportske terene. Ima izuzetno prijatan lobi, i prostran restoran.

Datum boravka: novembar 2017.
  • Tip putovanja: Putovao/la je poslovno
1  Hvala korisniku Zlatan75Mitic
Aleksandra S, Reception objekta Hotel Junior, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 12. februar 2018.

Postovani Gospodine Mitic,
Zahvaljujemo Vam na ukazanom poverenju i nadamo se da cete ponovo biti nas gost. Drago nam je sto ste zadovoljni uslugama, kao i sadrzajima koje nudi Hotel Junior. Nadamo se da cete ponovo biti nasi gosti.
Srdacan pozdrav,