Komentar je napisan: 2. avgust 2020.

Pre nego sto smo I disli u kompleks pokusala sam sa dobijem osnovne informacije o svom boravku u kompleksu. Toliku neljubaznost odavno nisam dozivela, čak dvoje ljudi koji su se javili na telefon za informacije su bili drski i bezobrazni i jedva sam dobila polovicne informacije. Sigurno nećemo kod njih letovati, oni su daleko od toga kako ljudi turizmom treba da se bave !!!!

Datum boravka: avgust 2020.
Hvala korisniku milenasvilena
Komentar je napisan: 5. januar 2020.

Bili smo gosti APARTMANA K5,koji se nalazi u kompleksu hotela Milmari, takodje moze se naci i pod nazivom Apartmani "Curcic".
Receno je da imamo besplatno koriscenje spa centra i bazena, popuste na ski opremu i hranu u nekom restoranu,dolaskom tamo, saznajemo da nemamo NISTA, za 90e noc!
Pri tome smestaj je u -2, podrum, bez grejanja u hodniku, bez dometa za mobilni telefon, pa samim tim i bez interneta, a wifi konekcije kazu da ima, ali je nema, jer je mreza preopterecena,objekat je 7km od ski centra a ne 3km kako su nam telefonski rekli.
Na zalost pare smo domacinima dali na ruke, a da pri tome niko nije prijavio nas boravak, niti dao neku potvrdu o placanju!
Sramota!

Datum boravka: decembar 2019.
1  Hvala korisniku MinaOgi
Komentar je napisan: 7. mart 2017. sa mobilne aplikacije

Odličan i udoban smještaj, besplatan parking, wi-fi. Wellness centar je odličan, bazen, jacuzzi, slana soba, parno kupatilo, sauna, masaza. Usluga je odlična, osoblje vrlo susretljivo. Hrana je posebna prica. Doručak i večera ( polupansion ) su obilni i raznovrsni. Sve u svemu vrlo prijatan ambijent.Čista desetka.Pogled je posebna priča.

Datum boravka: mart 2017.
Tip putovanja: Putovao/la je poslovno
1  Hvala korisniku Nikola_Aleksic
Komentar je napisan: 16. novembar 2016.

Drugi put boravim u ovom hotelu i uvek se lepo odmorim i uživam u divnoj hrani koja je raznovrsna i ukusna,ima sa svakoga po nešto i nemoguće je da izabereš samo jedno jelo sa švedskog stola.Osoblje je ljubazno i za svaki naš zahtev su nam izašli u susret.Peškir sam iako ga imam u sobi,dobila i u SPA,a što se TV-a tiče,odmah po dolasku u sobu su nam podesili resiver.Bazeni i SPA su uredni,a zadnji dan boravka su nam čak i dozvolili da malo duže ostanemo u sobi,jer smo organizovani polazak imali malo kasnije.Što se tiče udaljenosti hotela mi smo i birali da to bude u vikend naselju kako bi bili izdvojeni,izbegli gužvu i imali mir i tišinu,a što se tiče prevoza hotel ima i svoj mini kombi koji prevozi goste do centra i nazad.Mi smo čak i šetali do centra i nazad...oko 12km...malo rekreacije ne škodi! Sve u svemu smo se odlično proveli i planiramo dolazak ponovo.

Datum boravka: novembar 2016.
  • Tip putovanja: Putovao/la je sa prijateljima
3  Hvala korisniku Станислава Ц
Komentar je napisan: 25. avgust 2016.

U Hotelu Milmari boravili smo pre godinu dana u vreme i prosto je nemoguce opisati koliko je sve ( usluga, hrana , smestaj ) uspeo da se toliko sroza za tako kratko vreme.

Od cesme koja ostaje u ruci, prosecne menzaske hrane, spa centra u kome ne mozete da dobijete peskir do trovanja pretposlednjeg dana naseg boravka...

Datum boravka: avgust 2016.
  • Tip putovanja: Putovao/la je sa porodicom
8  Hvala korisniku Mladen S