Komentar je napisan: 11. decembar 2020. sa mobilne aplikacije

Odlican smestaj, super klopa u restoranu, fenomenalna karta pica. Prijatno osoblje, od recepcije do restorana. Mesto gde cete se osecati drugacije. Svaka preporuka! Pogled, "ni na nebu, ni na zemlji".

Datum boravka: decembar 2020.
Tip putovanja: Putovao/la je poslovno
Hvala korisniku nikolab401
Komentar je napisan: 5. decembar 2020. sa mobilne aplikacije

Izuzetno lep, luksuzan i prijatan hotel sa izvanrednim osobljem koje je uvek i u svakoj situaciji spremno da vam se nadje pri ruci. Apartmani su veliki i lepo opremljeni, SPA centar je po svetskim standardima, a kuhinja izvrsna.

Datum boravka: novembar 2020.
Hvala korisniku simonidam2020
Komentar je napisan: 1. novembar 2020. sa mobilne aplikacije

Osoblje izuzetno ljubazno, za njih je malo dati i 10! Konobari iz Leskovca superiska, recepcionari i sobarice! Konobar omanjeg rasta,30,40 godina jedini zaostaje sa ljubaznoscu, sto i nije neka mana ali su ostali daleko bolji.
Sto se tice sobe, dosli smo kao par, sa rezervisanom sobom receno je da uzimamo bracni kreveti pri rezervaciji, prebaceni smo na poslednji sprat gde su iznad bili radovi, i sa sobom gde su kreveti odvojeni. Hotel je bio skoro prazan, a soba nasa sa jako malom prozorom, tu su mogli da nam daju sobu koja je malo bolja. Dobili 19a preko rezervacije, prebaceni u 23a.
Osoblje u spa centru i decko koji tamo radi izvesni. U svakom slucaju, jedina veca zamerka je sto smo dobili sobu koja nije odgovarajuca, tako da obratiti paznju na to.
Prijatno i nadamo se da se vidimo opet! ❤️

Datum boravka: oktobar 2020.
Hvala korisniku Djusicka
Komentar je napisan: 16. septembar 2020. sa mobilne aplikacije

Hotel je malo kič, ali je čist. Dobar wellness i spa (i jako ljubazno osoblje u njemu), u restoranu je hrana dobra (bolja nego u mnogim restoranima u Konacima), a i devojke koje rade u restoranu su uslužne i ljubazne.
Nikakvih problema tokom boravka nije bilo, a sve što sam im tražio dobijao sam u najkraćem roku.

Datum boravka: septembar 2020.
Tip putovanja: Putovao/la je sa prijateljima
Hvala korisniku filipmL6946AE
Komentar je napisan: 17. avgust 2020.

WC je katastrofa, tuš kabina je nenormalno mala, ne može ni da se stane a kamo li da se tušira, nema gde da se okače peškiri a iz cevi nesnosno amrdi na kanalizaciju.Reklli su da je apartman sa terasom, a unutra je zapravo lođa u koju su smešteni kreveti na sprat za decu tako da deca spavaju bukvalno na terasi.Apartman je mali i prenatrpan bespotrebnim nameštajem, npr. 5 suviànih barskih stolica i krevet koji je neudoban i koji se ne razvlač i i na koji ne može da se sedne.Parking je loš i uvek je problem naći mesto a i kad se nađe stvaraju se problemi sa drugim gostima zbog tesnog parkinga i zbog bahatih gostiju koji parkiranjem zauzmu po dva parking mesta.Otvoreni bazen nije radio jer je bila prljava voda.Welness centar je suviše mali, u njemu je gužva i nema nikakvih ograničenja što se tiče broja gostiju u njemu, voda u zatvorenom bazenu je hladna, kupače niko ne kontroliše, deca non stop skaču u bazenu i prskaju se, kijaju i kašlju.Đakuzi je uvek pun, bade mantili su premali a iz jednog svetla u welness centru bukvalno je curio mlaz vode.Na recepciju su prilikom check out a pokušali po drugi put da naplate boravišnu taksu.Lift je male nosivosti i nije mogao da povuče sve kofere pa sam korao da ih nosim ručno do 2. sprata.Kada smo došli pustili su sedamdesetak kablovskih kanala da bi ih već u toku dana isključili gotovo sve, tako da su bili uključeni uglavnom samo kanali sa nacionalnom frekvencijom, što je svojevrsna prevara.Sve u svemu, nikad više.

Datum boravka: jul 2020.
1  Hvala korisniku Alcvet82