Najniže cene boravka
98 US$
74 US$
View deal
UŠTEDITE 24 US$
Besplatno otkazivanje do 22.04.21.
Rezervišite odmah, platite pri boravku
Booking.com
Agoda.com98 US$
Expedia.com
Travelocity
Prikaži svih 11 povoljnih ponuda
Cene pružaju naši partneri po sobi sa promenljivim brojem kreveta u skladu sa pravilima objekta, a one predstavljaju cene sobe po noćenju, uključujući sve poreze i naknade kojih su naši partneri svesni. Više detalja potražite od partnera.
81 rezultat
Komentar je napisan: 16. decembar 2020. sa mobilne aplikacije

Sve pohvale. Hotel je divan, sobe su prelepe. Nisam jos imala priliku da upoznam prijatnije osoblje. Izasli su nam u susret za sve informacije, sva pitanja, sve usluge. Najvece pohvale za wellnes i spa, kao i menadzera. Vidi se da voli svoj posao, jako je ljubazan i prijatan. Sve je cisto, uredno, brine se za svaki detalj. Hrana je takodje preukusna, a i rakija je odlicna! Nije daleko od centra autom, miran je deo, bas za pravi odmor. Sigurno cu doci opet

Datum boravka: decembar 2020.
Tip putovanja: Putovao/la je sa prijateljima
Hvala korisniku marijanaparac
Komentar je napisan: 11. decembar 2020. sa mobilne aplikacije

Odlican smestaj, super klopa u restoranu, fenomenalna karta pica. Prijatno osoblje, od recepcije do restorana. Mesto gde cete se osecati drugacije. Svaka preporuka! Pogled, "ni na nebu, ni na zemlji".

Datum boravka: decembar 2020.
Tip putovanja: Putovao/la je poslovno
Hvala korisniku nikolab401
Komentar je napisan: 5. decembar 2020. sa mobilne aplikacije

Izuzetno lep, luksuzan i prijatan hotel sa izvanrednim osobljem koje je uvek i u svakoj situaciji spremno da vam se nadje pri ruci. Apartmani su veliki i lepo opremljeni, SPA centar je po svetskim standardima, a kuhinja izvrsna.

Datum boravka: novembar 2020.
Hvala korisniku simonidam2020
Komentar je napisan: 1. novembar 2020. sa mobilne aplikacije

Osoblje izuzetno ljubazno, za njih je malo dati i 10! Konobari iz Leskovca superiska, recepcionari i sobarice! Konobar omanjeg rasta,30,40 godina jedini zaostaje sa ljubaznoscu, sto i nije neka mana ali su ostali daleko bolji.
Sto se tice sobe, dosli smo kao par, sa rezervisanom sobom receno je da uzimamo bracni kreveti pri rezervaciji, prebaceni smo na poslednji sprat gde su iznad bili radovi, i sa sobom gde su kreveti odvojeni. Hotel je bio skoro prazan, a soba nasa sa jako malom prozorom, tu su mogli da nam daju sobu koja je malo bolja. Dobili 19a preko rezervacije, prebaceni u 23a.
Osoblje u spa centru i decko koji tamo radi izvesni. U svakom slucaju, jedina veca zamerka je sto smo dobili sobu koja nije odgovarajuca, tako da obratiti paznju na to.
Prijatno i nadamo se da se vidimo opet! ❤️

Datum boravka: oktobar 2020.
Hvala korisniku Djusicka
Komentar je napisan: 16. septembar 2020. sa mobilne aplikacije

Hotel je malo kič, ali je čist. Dobar wellness i spa (i jako ljubazno osoblje u njemu), u restoranu je hrana dobra (bolja nego u mnogim restoranima u Konacima), a i devojke koje rade u restoranu su uslužne i ljubazne.
Nikakvih problema tokom boravka nije bilo, a sve što sam im tražio dobijao sam u najkraćem roku.

Datum boravka: septembar 2020.
Tip putovanja: Putovao/la je sa prijateljima
Hvala korisniku filipmL6946AE