“Odlicno”

Atmosfera prijatna
Jedini restoran na Kopaonicku kojipomom misljenju zasluzuje ocenu 5

Hvala korisniku tamarabb11

Komentar je napisan: 5. mart 2019. sa mobilne aplikacije

Hrana je odlicna,doduse teleca corba moze i bolje,sve ostalo sto smo porucili od pice do pasulja,kupusa,dezerta itd je bilo veoma dobro i ukusno. Kuvano vino im je vrh. Bili smo dvaput i svaki put nam je trebalo barem 20min da dozovemo konobare da nas usluze ili barem da nas pogledaju. Jednom kad se poruci,hrana dolazi brzo i sve ide lakse u komunikaciji sa konobarima. Restoran je lepo osmisljen ali zna da bude i zagusljiv od pusackog dima, a stolnjaci su jako zapusteni i prljavi. Kako god,preporucujemo restoran zbog odlicne hrane!

Datum posete: mart 2019.
Hvala korisniku bgdser
Komentar je napisan: 3. mart 2019. sa mobilne aplikacije

Neljubazno, arogantno, nezainteresovano osoblje. Ne vracaju kusur. Stavljaju oznaku da je sto rezervisan iako nije. Jako neprofesionalno, veceru za nas osmoro donose parcijalno, prvo za nas troje pa za ostale. Na Kopaoniku nema puno restorana , a ima puno turista i onda to koriste na jako los nacin.
Kvalitet hrane nista posebno.
Preporucujemo restoran na stazi Hany-Bany (dobra hrana i ljubazno osoblje) i restoran Maglic.

Nikada necemo vise posetiti ovaj restoran.

Datum posete: februar 2019.
2  Hvala korisniku Volimputovanja78
Komentar je napisan: 2. februar 2019. sa mobilne aplikacije

Nezainteresovani konobari , Losa organizacija, osrednja.Poslednje mesto na Kopu gde bi sela da klopam.Nikad vise!

Datum posete: januar 2019.
2  Hvala korisniku Gordana84
Komentar je napisan: 2. januar 2019. sa mobilne aplikacije

Veoma neljubazno osoblje, potpuna neorganizovanost i nezainteresovanost za ono što im je osnovna delatnost- ugostiteljstvo. U top periodu kada bi trebalo da je sve super organizovano, ponašaju se kao da ih baš briga za sve. Gazda bi trebao da se baš zabrine

Datum posete: januar 2019.
2  Hvala korisniku tatjana j

Putnici koji su gledali informacije o mestu Alo Alo gledali su i

Kopaonik, Centralna Srbija

Alo Alo – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!