Kontaktirajte smeštajni objekat da biste proverili raspoloživost.
Dostupni su slični hoteli.
Prikaži sve
Komentar je napisan: 26. jul 2020.

Hotel je poseban po mnogo čemu. Više puta renoviran i nadograđivan sa tradicijom dugom preko 50 godina, na najboljem mogučem mestu , na samoj ski stazi mai karaman koja je u letnjim mesecima malokaramanski potok, odiše nekim šarmom . Omiljen je među skijašima koji vole svratiti i uhvatiti predah od skijanja. Ima svoju specifičnu atmosferu i za svaku preporuku je. Dosta je dobio na izgledu i komforu nakon poslednjeg renoviranja. Restoran je po tipu švedskog stola ali postoji i a la carte sa kaminom i isprepariranim vukom koji mu daje poseban šarm. Pravi gušt je bila pastrmka ulovljen iz ribnjaka pored i ispečena na roštilju kamina. Sve u svemu hotl se mora posetiti bez obzira da li ste skijaš ili ne ili volite planinu ili ne.

Datum boravka: jun 2020.
Hvala korisniku jadranstojadinovic
Komentar je napisan: 8. jul 2020.

Dan je bio lep,spreman za uzivanje na suncu...medjutim Rtanjski tim se potrudio da to ne bude tako.
Nisu imali njihovo top jelo,odnosno,svadbarski kupus,ali su imali druge stvari koje nisu ni za pomen,odnosno ni da se ponudi.
Elem ,porucili smo supu,pasulj,butkicu i cevape. Nista nije bilo jestivo..,ali je racun bio kao da jeste...meso je bilo sumnjivog mirisa,a ukus ...da ne pisem...
Nisu pet frendli,cak su i napomenuli da nisu pet frendli,uopste!
Kad se sve sabere,nema ni jednog valjanog razloga da se posveti vreme ovom"restoranu"
Osoblje je jos gore od hrane.
VELIKO RAZOCARENJE!!!

Datum boravka: jul 2020.
1  Hvala korisniku Vladimirkic
Komentar je napisan: 31. avgust 2019. sa mobilne aplikacije

krajem avgusta smo bili u Domu Rtanj i bilo nam je bas onako kako smo zeleli. Malo gostiju, tisina, mir, dobra hrana, za svaku preporuku, domaca ukusno pripremljena jela. U Beogradu je tada danima gorelo, preko 34°, a ovde max20°..stvarno smo uzivali u smestaju, atmosferi, planini, vremenu, svemu..
Inace je smestaj udaljen od guzve, centra, tako da nam je prijala i setnja ili asfaltom ili kroz sumu do centra, a usput smo brali borovnice i maline..ma sjajno, za svaku preporuku! nama se dopalo i vraticemo se ponovo

Datum boravka: avgust 2019.
1  Hvala korisniku majamihajlovic1977
Komentar je napisan: 30. avgust 2019. sa mobilne aplikacije

Kuvarica sprema bolje nego u restoranima, takvu treba zadrzati, sigurno cemo opet doci zbog dobre hrane i smestaja, pozicija izdvojena iz centra je za odmor odlicna.Deca uzivaju igrajuci mali fudbal i basket u dvoristu Rtanja.

Datum boravka: avgust 2019.
Hvala korisniku DejanB214
Komentar je napisan: 24. maj 2019.

Do hotela se stiže putem prema kopaoniku ski centru od Brusa, stim što se skrene ranije prema hotelu ne ide se skroz do centra. Što je velika prednost, jer se izbegne gužva oko parkiranja u centru. Pored puta je parking, neuređen i ne održava se, sam iskopavaš auto po potrebi eventualno vam daju alat. Dobro bar to što je tako organizovano da se može otići kolima do hotela istovariti stvari i onda se vratiti niže usput i parkirati auto. Hotel je renoviran i zgodno organizovan. na kraju hodnika na prvom spratu se stiže do skijašnice a iz skijašnice putem pored hotela direktno na stazu Karaman. To je najvažnije za skijaše, pozicija hotela je idealna. Sam hotel je lepo uređen i čist. Spremačice svaki dan temeljno čiste i donose čiste peškire. Vrlo su neposredne i ljubazne. Sobe su skromne, ali s obzirom da treba u njima samo spavati, nemam primedbe. Hrana je organizovanana na bazi polupansijona, što je isto zgodno jer je doručak do 9-10 a ručak u 5 kada se zatvore uspinjače. Hrana je fantastična, veliki izbor, ukusno spremjeno. Pored glavnog obroka, salata i peciva uvek ima voća, kolača i sokova vode. Jako bitno, sveže pečene krofne sa džemom, koje i preko dana mogu da se kupe ispred hotela kao i pljekavice i slično, ako neko ne može da izdrži do 5. Pored ručaonice postoji i restoran Ognjište, gde se ceo dan na pravom ognjištu krčka neki sač (teletina, krompir kupus...itd) koji poslužuju uveče kao jedno od jela. Doručak raznovrstan sa akcentom na tradicionalnu hranu ovog kraja ali naravno ima i vriršli, kobasica, konzervi ..itd. Što inače ima na švedskom stolu. Jedna mala napomena, meni nije smetalo ali sam primetila da nemaju prilagođen jelovnik vegetarijancima ili za one koji poste, a u dva navrata smo bili za vreme uskršnjeg posta. Bar i lobi simpatični, možete se kartati, popiti piće ili se družiti. Isped hotel aje ogroman plato gde dolaze skijaši da se odmore, tako da je uvek živo i veselo. Hotel ima sve pogodnosti koje trebaju i za malu decu. Pogled je predivan.

Savet za sobu: Prilikom rezervacije tražite sobu sa pogledom na stazu.
Datum boravka: mart 2019.
  • Tip putovanja: Putovao/la je sa porodicom
Hvala korisniku Gvinevir