“Najbolja klopa na Kopu”
Komentar o hotelu The Camelot Kopaonik

The Camelot Kopaonik
Rangiran na 3. mestu od 28 Restorani u Kopaoniku
Opis: The Camelot Kopaonik otvoren je 01. decembra 2013. Godine. Smešten je u Vili Gorica, u blizini hotela "Grand" svojim posetiocima nudi domaću hranu i veliki izbor pića. Kako biste imali energiju za sve aktivnosti koje vam kopaonik nudi – The Camelot vam priprema pravu vitešku hranu!
Komentar je napisan: 11. decembar 2019.

U Camelotu na Kopaoniku je isti kvalitet hrane kao u Novom Sadu. Ko nije probao - obavezno mora otići. ;-) Sjajna atmosfera, bogate porcije.

Hvala korisniku nemanjaaaa

Komentar je napisan: 23. februar 2019. sa mobilne aplikacije

Savrsen obrok, velika porcija za dve osobe, jako ukusan kikiriki sos! Jako los hleb i pečena crvena paprika! Bolji ste u Novom Sadu!

Datum posete: februar 2019.
Hvala korisniku Daniloo007
Komentar je napisan: 9. januar 2019. sa mobilne aplikacije

Porudžbinu pića je primio buss boy, da bi na pitanje da li možemo da naučimo rekao da će ubrzo primiti porudžbinu i zaobilazio sto narednih 45 minuta dok je sto do nas koji je seo 10 minuta kasnije dobio i piće i hranu nakon 15 minuta. Da bi na pitanje zašto i dalje neće da primi porudžbinu rekao kako će kolega doći da primi porudžbinu. Konobar je došao i obavestio nas je da je kolega koji je primio piće ustvari potrčko koji je zaboravio da svom kolegi konobaru prenese da treba da uzme porudžbinu. Nakon svega konobar izjavljuje da smo trebali da ga povučemo za rukav i da bi onda sigurno došao.
Žalosno je da lokal sa najboljom hranom ima mizerno lošu uslugu!

Datum posete: januar 2019.
Hvala korisniku Milica J
Komentar je napisan: 28. februar 2018. sa mobilne aplikacije

Apsolutna najbolja klopa i domace pivo. Odlicno i za porodice sa decom i parove i za onog ko je single. :)

Datum posete: februar 2018.
Hvala korisniku AtMyPlace
Komentar je napisan: 31. oktobar 2017.

Camelot u Novom Sadu posećujem redovno, a kada sam poslovno bila na Kopaoniku prošle zime, otišla sam da proverim da li je hrana jednako dobra. Moram reći da je kuhinja još bolja (ako je to moguće), a da je atmosfera odlična. Osoblje je ljubazno, sve pohvale.
Preporuka za teletinu ispod sača :)

Datum posete: februar 2017.
Hvala korisniku NikolinaBo

Putnici koji su gledali informacije o mestu The Camelot Kopaonik gledali su i

Kopaonik, Centralna Srbija

The Camelot Kopaonik – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!