“Odlična hrana u jako lijepom ambijentu”
Komentar o hotelu Marijina Konoba

Marijina Konoba
Rangiran na 6. mestu od 38 Restorani u Mljet Island
Kuhinje: evropska, mediteranska, hrvatska
Opcije za ručavanje: rezervacije
Opcije za ručavanje: rezervacije
Komentar je napisan: 29. jul 2020.

Stigli smo u popodnevnim satima na ručak, domaćini su nas jako lijepo ugostili uz domaće aperitive. Naručili smo hladno predjelo i pečenu ribu, hrana je bila jako ukusna i naravno svježa.
Sam ambijent restorana je jako ugodan i smješten u predivnoj Prožurskoj uvali.
Svakako preporuka za posjetiti ukoliko ste na Mljetu.

2  Hvala korisniku 726sr_anm

Komentar je napisan: 14. jun 2020. sa mobilne aplikacije

Izrazito ljubazna posluga koja se posveti svakom gostu i udovolji svakoj zelji gosta s najboljom hranom na otoku Mljetu. Svjeze i vrhunski pripremljeno u romanticnom ambijentu uz more

Datum posete: jun 2020.
4  Hvala korisniku ninap744
Komentar je napisan: 8. avgust 2019. sa mobilne aplikacije

Restoran ima prekrasan položaj u jednoj maloj uvali. Izuzetno ljubazni domaćini i osoblje,pogotovo mladić po imenu Toni. Hrana je izuzetno kvalitetna i ukusna. Jeli smo izvrstan carpaccio od kirnje,hobotnicu ispod peke(savršena),ribu i izuzetno kvalitetan biftek. Za desert smo jeli domaći kolač od kokosa. Cjenovno je to restoran u malo višem razredu,ali apsolutno s “pokrićem”. Svaka čast i preporuka za dolazak svima koji dodju na Mljet.

4  Hvala korisniku nbatoday
Komentar je napisan: 13. jul 2019. sa mobilne aplikacije

Komentar je napisan: 4. jul 2019. sa mobilne aplikacije

Putnici koji su gledali informacije o mestu Marijina Konoba gledali su i

Mljet Island, Dubrovačko-neretvanska županija

Marijina Konoba – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!