“Odličan gulaš od hobotnice”
Komentar o hotelu Barba Ive

Barba Ive
Rangiran na 7. mestu od 38 Restorani u Mljet Island
Kuhinje: hrvatska
Komentar je napisan: 10. septembar 2017.

Restoran ima odličnu poziciju ,lijepi pogled i dobru hranu. Ponuda ribe je bila oskudna, ali smo po nagovoru vlasnika uzeli gulaš od hobotnice i nismo pogriješili. Za svaku pohvalu kao i riblja juha. Cijena kao i u drugim restoranima na Mljetu.

Datum posete: septembar 2017.
Hvala korisniku zarko661

Komentar je napisan: 29. jul 2017. sa mobilne aplikacije

Zanimljiv restoran, dobra riba, plavac mali Barba Ive odličan 100 kn butelja, restoran pun gostiju...atmosvera ko da si nekom došao u goste:)))

Datum posete: jul 2017.
1  Hvala korisniku Bacho10
Komentar je napisan: 9. avgust 2016. sa mobilne aplikacije

Čitajući ostale osvrte o ovom restoranu očekivao sam ipak puno više. Došli smo na ručak .. Ponuda ribe je bila dosta ograničena ali smo ipak našli jednu ribu koja se činila svježa. Pripremljena je bila vrhunski. Nisu imali Riblju juhu što smo jako očekivali nisu imali čiste salvete pod isprikom da su dan prije imali veliku večeru kućno bijelo vino nije bilo na očekivanoj razini kvalitete restorana...
Konobar je bio ljubazan ali malo zbunjen ali mu jako zamjeramo što nas nije ispratio dok smo odlazili nego se je igrao na mobitelu...
Stolovi su dva metra od mora, pogled i ugođaj su jako zadovoljavajući
Ipak nažalost vjerojatno ću sljedeći put odabrati neki drugi restoran

Datum posete: avgust 2016.
Hvala korisniku Robert P
Komentar je napisan: 6. avgust 2016. sa mobilne aplikacije

Uzivali smo u veceri po izboru domacina Gorana. Jastog sa pastom i musulama i grilani juneci vrat sa krumpiricima. Konobari su bili jako ljubazni i zabavljali su nase troje malisana. Lijepo mjesto uz more sa zanimljivim akvarijem punim jastoga i dr riba...Toplo preporucamo!!

Datum posete: avgust 2016.
Hvala korisniku Jasmina123
Komentar je napisan: 5. avgust 2019. sa mobilne aplikacije

Putnici koji su gledali informacije o mestu Barba Ive gledali su i

Pomena, Mljet Island

Mljet Island, Dubrovačko-neretvanska županija

Barba Ive – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!