“Prekrasan restoran koji bi svakom preporucila!”
Komentar o hotelu Konoba Dalmatino

Konoba Dalmatino
Rangiran na 8. mestu od 38 Restorani u Mljet Island
Kuhinje: mediteranska
Komentar je napisan: 31. jul 2017. sa mobilne aplikacije

Sinoc sam bila na veceri sa svojim prijateljima. Jeli smo peku od hobotnice za glavno jelo a za predjelo smo jeli Platu Dalmatino koja je jako bogata i ukusna.Imaju siroku ponudu vina a mi smo se odlucili za flasirano vino Sauvignon i bili je fantasticno. Cijela obitelj je tako topla i srdacna, osjecali smo se kao kod svoje kuce. Imam samo najbolje preporuke za ovaj restoran!

Datum posete: jul 2017.
Hvala korisniku Barbara99991

Komentar je napisan: 30. jun 2019. sa mobilne aplikacije

Komentar je napisan: 8. jun 2019. sa mobilne aplikacije

Komentar je napisan: 4. jun 2019. sa mobilne aplikacije

Komentar je napisan: 27. avgust 2018. sa mobilne aplikacije

Putnici koji su gledali informacije o mestu Konoba Dalmatino gledali su i

Pomena, Mljet Island

Mljet Island, Dubrovačko-neretvanska županija

Konoba Dalmatino – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!