“Sumski raj”
Komentar o hotelu Sumski Raj

Sumski Raj
Rangiran na 2. mestu od 3 Restorani u Mala Remeta
Komentar je napisan: 2. avgust 2020.

Utisak je jako los.Ponuda je vise nego slaba,cene pre pre pre visoke u odnosu na ponudu,ambijent,kvalitet.Ako zelite da sedite u poluraspadnudom ambijentu,jedete skupa jela,prosecnog kvaliteta sa skrtim prilogom i malih porcija,jakih cena izvolite.Za taj novac je bolje otici u neki restoran na u Karlovcima na 7 min od datle.Ako zelite ugodjaj prirode,ponesite prositku i negde uzivajte u prirodi.

Hvala korisniku Nena2345

Komentar je napisan: 10. jul 2020. sa mobilne aplikacije

Odlicno za porodicu i decu. Iako meni nije predugacak, moze se pronaci raznih jela sa rostilja, salata i standardne corbe i veoma je ukusno. Osoblje ljubazno i uljudno, priroda predivna.

1  Hvala korisniku dzydzany
Komentar je napisan: 29. jun 2020.

Čitam ove nedavne komentare i prosto ne mogu da verujem. Muž i ja smo izašli iz grada i hteli da nađemo nešto u zelenilu. Otvorili Google Maps i našli nekoliko mesta i Šumski raj. Prvo smo zvali druge i svi su nam rekli, žao nam je sve popunjeno. U Šumskom raju su rekli, sve je puno, ali dođite, popijte piće. naći ćemo neki sto za dvoje. I mi smo došli, odmah našli sto za dvoje. Kuća više nije žuta kao na ovoj slici, i tako je, salvete su jednoslojne, escajg je raspar, ali mi to i nismo tražili. Dočekali su nas ljubazni konobari koji su u prepunom restoranu na 35 stepeni pod maskama sve učinili da nam bude dobro. Skroman jelovnik, ali jasno vam je šta se ovde jede, domaće na prpeoruku. Sve je bilo zaista ukusno! A domaće krempite... Posle bosonoga šetnja po travnjaku do jezerceta. Okolo se deca bezbrižno igraju, roditelji opušteni... Mi sigurno dolazimo ponovo i to ćemo zvati i drugare.

Datum posete: jun 2020.
3  Hvala korisniku zoricaj2018
Komentar je napisan: 23. septembar 2019.

Ne znam na osnovu čega je restoran onako dobro posećen ... ambijent ispod proseka ... staro, sa odsustvom ukusa, escajg star, rasparen, salvete sa pijace ... jednoslojne, konobari amateri, dugo se čeka na hranu, na račun ... pokušaj opuštene porodične atmosfere, ali po meni bezuspešan pokušaj ... šetaju između stolova psi ... hrana ništa posebno, ispod proseka i nije u skladu sa cenama, jer za one cene treba očekivati i kvalitet i oduševljenje, a ne samo cilj da se napuni stomak.
Moj savet je da treba posetiti neko drugo mesto u okolini, ovaj restoran nikako.

Hvala korisniku li13ana
Komentar je napisan: 28. april 2019. sa mobilne aplikacije

Шта рећи...Лошег доста, колико и доброг,али добро само за В Ремету и Ф Гору...Што се тиче ресторана,крш,кршева. Старинско све ,али бар да има укуса и да је сређено,не на против,све се распада и очајно изгледа,до тога да нема ни светла у вцу,који је прљав и скрнав,као да је Железничка станица. Тањири окрзани,музгав прибор добили,око нас 5 паса и ако немам против њих ништа ,али да личе на нешто ,него ко шакали око столова. Особље није љубазно,храна лоша и мале порције а цене веома,веома...безобразне,да за пилећу порцију платим 800 дин..не би да једем у центру НСа..итд итд. Све у свему лоше,скрнаво,јадно,прљаво,не заслужује ни једну похвалу ни звездицу. Стара оронула кућа,која личи на шупу,са пребуџеним ценама..Препоручујем свима да те паре које намеравате да остсвите јадном "ресторану„,боље да дате манастиру 200 м ниже и да ту проведете драгоцено време.

Datum posete: april 2019.
1  Hvala korisniku Zbrka43

Putnici koji su gledali informacije o mestu Sumski Raj gledali su i

Nacionalni park Fruška Gora, Vojvodina

Sremski Karlovci, Vojvodina
Sremski Karlovci, Vojvodina

Sumski Raj – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!