“Sve savrseno”
Komentar o hotelu Crispy Gastro bar

Crispy Gastro bar
Rangiran na 1. mestu od 15 Restorani u Novi Beograd
Opis: Crispy Gastro Bar je koktel bar i restoran internacionalne kuhinje koji se nalazi u kompleksu West 65, jednojnod najatraktivnijih lokacija na Novom Beogradu.
Komentar je napisan: 27. februar 2020.

Hrana kida. Paste su vrhunske. Ogroman izbor koktela, nisam znala sta pre da probam. Sve sto sam probala je zaista na najvisem mogucem nivou

Datum posete: januar 2020.
Hvala korisniku 274dacap

Komentar je napisan: 6. decembar 2019.

Odmah pri ulasku dočekalo me je nasmejano osoblje i jako lep ambijent (mešavina modernog i vintidž stila).
Nakon kratkog listanja jelovnika i uživanja u šoljici vrhunske kafe i opuštajuće muzike odlučio sam se za kapreze ćuretinu, rukola salatu i njihovo pecivo.
Mogu da kažem da sam se prijatno iznenadio! Izuzetno ukusno i lepo dekorisano. I ako mi je bilo sasvim dovoljno, barmen me je posavetovao da probam njihov dezert (jafa keks mus) i čašu belog vina. Sve je bilo savršeno!
Čuo sam priče i da su im kokteli vrhunski, ali to ću ostaviti za sledeći put kad budem došao... Sigurno ću se vratiti!
Najbolje bi bilo da se rezerviše mesto jer ja sam došao u skoro otvoreni lokal i ljudi verovatno još nisu čuli za njega, a sigurno će se pročuti i moguće da će biti gužve.

Hvala korisniku 737stevanp
Komentar je napisan: 30. novembar 2019. sa mobilne aplikacije

Komentar je napisan: 16. novembar 2019.

Komentar je napisan: 14. novembar 2019.

Putnici koji su gledali informacije o mestu Crispy Gastro bar gledali su i

Crispy Gastro bar – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!