“Najbolji restoran u Beogradu”
Komentar o hotelu Crispy Gastro bar

Crispy Gastro bar
Rangiran na 1. mestu od 15 Restorani u Novi Beograd
Opis: Crispy Gastro Bar je koktel bar i restoran internacionalne kuhinje koji se nalazi u kompleksu West 65, jednojnod najatraktivnijih lokacija na Novom Beogradu.
Komentar je napisan: 27. februar 2020.

Često dolazim u ovaj restoran i probala sam njihovu piletinu, hamburgere, palačinke, pastu, wokove, tuna rolnice, koktele,.. sve je bilo preukusno. Bilo šta da poručite nećete pogrešiti. Možete slobodno da tražite preporuku od osoblja. Imaju sve informacije o svim jelima. Ukoliko volite da pijete koktele, oni imaju najbolje koktele u gradu. Mislim da i dalje svakog petka od 17-18h organizuju veče koktela, i sve devojke dobijaju prvi koktel gratis. Takođe prave i domaću testeninu. Sigurno nećete ostati gladni.

Hvala korisniku nevenamitric

Komentar je napisan: 27. februar 2020.

Hrana kida. Paste su vrhunske. Ogroman izbor koktela, nisam znala sta pre da probam. Sve sto sam probala je zaista na najvisem mogucem nivou

Datum posete: januar 2020.
Hvala korisniku 274dacap
Komentar je napisan: 6. decembar 2019.

Odmah pri ulasku dočekalo me je nasmejano osoblje i jako lep ambijent (mešavina modernog i vintidž stila).
Nakon kratkog listanja jelovnika i uživanja u šoljici vrhunske kafe i opuštajuće muzike odlučio sam se za kapreze ćuretinu, rukola salatu i njihovo pecivo.
Mogu da kažem da sam se prijatno iznenadio! Izuzetno ukusno i lepo dekorisano. I ako mi je bilo sasvim dovoljno, barmen me je posavetovao da probam njihov dezert (jafa keks mus) i čašu belog vina. Sve je bilo savršeno!
Čuo sam priče i da su im kokteli vrhunski, ali to ću ostaviti za sledeći put kad budem došao... Sigurno ću se vratiti!
Najbolje bi bilo da se rezerviše mesto jer ja sam došao u skoro otvoreni lokal i ljudi verovatno još nisu čuli za njega, a sigurno će se pročuti i moguće da će biti gužve.

Hvala korisniku 737stevanp
Komentar je napisan: 30. novembar 2019. sa mobilne aplikacije

Komentar je napisan: 16. novembar 2019.

Putnici koji su gledali informacije o mestu Crispy Gastro bar gledali su i

Crispy Gastro bar – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!