Komentar je napisan: 24. mart 2017.

Hotel se nalazi na lepoj lokaciji pored Dunava, izuzetno mesto za odmor ili poslovni skup. Sobe su čiste, uredne. Hrana je solidna, usluga korektna. Jedinu zamerku uputila bih glavnom menadžeru hotela, čovek preke naravi, po malo nervozan I nestrpljiv…

Datum boravka: maj 2016.
  • Tip putovanja: Putovao/la je poslovno
9  Hvala korisniku Stone S
Komentar je napisan: 14. jul 2016. sa mobilne aplikacije

U Kladovu smo proveli 6 dana u hotelu Aqua star u all inclusive varijanti. Imali smo savrsen odmor uz savrsenu uslugu domacina i celokupnog osoblja. Hrana je odlicna, smestaj komforan a higijena u spa centru takva da je supruga, koja je u drugom stanju, koristila bazen bez brige za zdravlje.Hotel je lociran blizu gradskog kupalista koje je sasvim pristojno. Voda u Dunavu je cista jer se na brani izfiltrira prljavstina. Ekskurzije su odlicno osmisljene a vodici znalci svoga posla. Osecaj je kao da ste na godisnjem u Boki uz razliku sto je voda slatka. Sve preporuke za godisnji odmor. Savet vam je da uzmete" all inclusive" jer je tako jeftinije.

Datum boravka: jul 2016.
9  Hvala korisniku DusanBabic
Komentar je napisan: 13. jul 2016.

Toplo preporučujem program DUNAVOM KROZ ISTORIJU.Nezaboravno iskustvo na veoma lepom brodu MAXIM,na čijem je čelu kapetan Aleksandar-posada Blaža,Stevan....i naravno vlasnik Mileta
Hotel uredan,bazeni čisti,usluga osoblja brza i ljubazna

Datum boravka: jul 2016.
  • Tip putovanja: Putovao/la je sa porodicom
4  Hvala korisniku PanaCompDMC
Komentar je napisan: 4. jul 2016. sa mobilne aplikacije

Hotel je odličan, sobe su prostrane. Sve je čisto i uredno i po standardu. Hrana je fenomenalna...domaće pecivo za doručak uz još mnogo drugih specijaliteta. Lokacija hotela je na samom šetalištu, uz Dunav, a i lokalna plaža je bukvalno ispred hotela. Sa svojim sadržajima, hotel u potpunosti može da odgovori potrebama team building putovanja. Provela sam poslovno par dana u Aquastar Danube hotelu i uverila se u kvalitet. Ovaj hotel je prava zvezda Istočne Srbije...vecina soba gleda na Dunav i pogled je fenomenalan. Posebno sam prijatno iznenađena Kladovom. Ne propustiti krstarenje brodom! Za preporuku...

Datum boravka: jun 2016.
Tip putovanja: Putovao/la je poslovno
3  Hvala korisniku Mirjana P
Komentar je napisan: 27. jun 2016. sa mobilne aplikacije

U hotelu sam proveo dva dana, ali osim smeštaja ništa ne zaslužuje pohvalu. To se pre svega odnosi na nivo usluge, osoblje je konfuzno i neprofesionalno. Najdrastičnija stvar je rampa koja jw zbog čićenja itisona na stepeništu sprečavala goste da do svoje sobe dođu pešice. Posebna je priča problem sa smeštajem u sobu koja je bila rezervisana na vreme. Sve u svemu nezadovoljavajuće.

Datum boravka: jun 2016.
Tip putovanja: Putovao/la je poslovno